خرده‌فروشی Gameseek تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 را لو داد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

اگر اخبار روزهای گذشته‌ی ما را دنبال کرده باشید، حتماً در جریان هستید که خرده‌فروشی بریتانیایی Littlewoods، خبر از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 در روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۶ (۲ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی) داد؛ که البته راک‌استار تاکنون نسبت به آن واکنشی نشان نداده است. حال در اقدامی مشابه، خرده‌فروشی گیم‌سیک (Gameseek) نیز تاریخ انتشار احتمالی جدیدی برای این بازی مشخص کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Red Dead Redemption 2، یکی از موردانتظارترین عناوین سال ۲۰۱۷ میلادیست، که در روزهای گذشته شایعات مختلفی مبنی بر عرضه‌ی آن در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ در سطح اینترنت، به‌واسطه‌ی خرده‌فروشی Littlewoods، منتشر گردید؛ اگرچه پس از مدتی صفحه‌ی مورد بحث (صفحه‌ی این بازی در آن خرده‌فروشی) حذف شد و باید این شایعه را به دست فراموشی بسپاریم.

اینک، در حالی که خیلی از علاقه‌مندان، مشتاقانه منتظر مشخص شدن تاریخ انتشار این عنوان، یعنی Red Dead Redemption 2، هستند، شایعات جدیدی پیرامون تاریخ عرضه‌ی آن در سطح اینترنت پخش شده است. خرده‌فروشی گیم‌سیک، تاریخ عرضه‌ی Red Dead Redemtpion 2 را روز جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۶ (۲۰ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی) مشخص کرده است.

هیچ یک از تاریخ‌های احتمالی مشخص شده، تاکنون از سوی راک‌استار به تائید نرسیده‌اند. این شرکت هنگام رونمایی از این بازی، اعلام کرد که پائیز امسال شاهد انتشار این بازی خواهیم بود، اما جزئیات بیشتری پیرامون آن منتشر نکرد.

در راستای اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش مطلع شدیم که راک‌استار تبلیغات این بازی را در سطح خرده‌فروشی‌ها آغاز کرده است؛ این مهم احتمال تاخیر خوردن این بازی را بسیار کاهش می‌دهد. ناشر سری بازی‌های GTA، یکی از ناشرین صنعت بازی‌های ویدئوییست که در تاخیر زدن بازی‌ها، سابقه‌ی زیادی دارد.

همانطور که اشاره شد، بازه‌ی زمانی انتشار بازی مورد انتظار Red Dead Redemtpion 2 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، پائیز امسال خواهد بود. راک‌استار تاکنون در رابطه با عرضه‌ی این بازی برای رایانه‌های شخصی صحبتی نکرده است؛ اگرچه با توجه به عدم عرضه‌ی نسخه‌ی قبلی آن، احتمال انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی بسیار کم است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید