توضیحات و تصاویر جدیدی از شخصیت‌های عنوان Nier: Automata منتشر شد

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰

عنوان Nier: Automata قطعا یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ است و هر چه به تاریخ انتشار این بازی نزدیک می‌شوید، تصاویر و اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده و بازی‌بازان را برای تجربه بازی مشتاق و مشتاق تر می‌کند. حال، به تازگی توضیحات و تصاویر جدیدی از شخصیت‌های عجیب بازی منتشر شده است.

وب‌سایت رسمی انگلیسی عنوان Nier: Automata، بازی مشترک شرکت اسکوئر اینکس و استودیوی اکشن ساز پلاتینیوم گیمز، امروز اطلاعات بسیار مفیدی را از بازی به اشتراک گذاشت که طرفداران بازی مدتی است منتظر آن هستند. وب‌سایت رسمی بازی، ابتدا با تعریفی از داستان بازی آغاز کرده است که در آن باید سیاره زمین را از دست وسایل مکانیکی و هوشمند روبات مانند نجات دهید.

مهاجمان از دنیایی دیگر، بدون اعلام هشدار حمله می‌کند و نوع جدیدی از تهدید و خطر را معرفی می‌کند: اسلحه‌هایی که با نام machine lifeforms شناخته می‌شوند. به دنبال این تهدید غیر قابل عبور، مردم سیاره زمین از زمان رانده شدند و به کره ماه پناه بردند.

شورای انسان‌ها، یک گروه مقاومتی از سرباز‌های اندرویدی را سازمان دهی می‌کند تا به واسطه این تلاش، سیاره خویش را پس بگیرند. برای باز کردن قفل این مشکل، گروه مقاومت یک واحد جدید اندروید با نام YoRHa را اعزام می‌کند.

در سرزمین فراموش شده زیرین، نبرد بین ماشین‌ها و اندرویدها بالا گرفته است. نبردی که به زودی حقیقت دفن شده این دنیا را مشخص می‌سازد.

علاوه بر این اطلاعات از خط داستانی بازی، اطلاعات جالب و مفیدی نیز از شخصیت‌های بازی دریافت کردیم که شامل سه شخصیت اصلی ۲B ،۹S و A2 می‌شوند. شما می‌توانید این اطلاعات را در زیر مطالعه کنید:

نام رسمی: YoRHa No. 2 Type B

یک شمشیر… با اراده‌ای بسیار.

یک اندروید جنگجوی همه کاره که به عنوان عضوی از گروه پیاده نظام اعزام شده است. این گروه YoRHa نام دارد.

او به یک شمیر تجهیز شده است که مناسب مبارزه‌های تن به تن و نزدیک است و می‌تواند به وسیله Pod، سیستم پشتیبان تاکتیکی از راه دور به دشمنان حمله کند.

اعضای YoRHa نام‌های خود را فراموش کرده‌اند و تنها ترجیح داده می‌شود که با کدهایشان شناخته شوند.

در حالی که آن‌ها به صورت معمولی از ابراز احساسات منع هستند، هر مدل خصوصیات خود را دارد و ۲B به عنوان یک شخصیت خوب، آرام و خونسرد شناخته می‌شود.

نام رسمی: YoRHa No. 9 Type S

یک روح… و یک لطف بی دوام.

با این که او قابلیت حمله کردن دارد، این اندروید YoRHa به طور خاص در ماموریت‌های تحقیقاتی استفاده می‌شود و بیشتر برای جمع آوری اطلاعات است. او این کار را بیشتر با هک کردن انجام می‌دهد.

در YoRHa، اندروید ۹S احساسات خود را تا حد زیادی بروز می‌دهد و به صورت شخصیتی لطف و مهربانی دارد.

نام رسمی: YoRHa Type A No. 2 

یک گردباد… از گذشته و نفرت.

Type A یک مدل آزمایشی YoRHa است که دیگر استفاده نمی‌شود. تخصص او در نبردهای نزدیک و تن به تن است.

او در مراحل آموزشی پایه استفاده می‌شد، جایی که روند توسعه مدهایی مانند ۲B و ۹S سپری می‌شده است.

او از لحاظ شخصیتی دانا است. او حرف‌هایی برای گفتن دارد و همیشه به صورت مستقل کار می‌کند.

علاوه بر این اطلاعات مفید و جالب، سازندگان تصاویر هنری زیبایی نیز از شخصیت‌های بازی منتشر کرده‌اند که می‌توانید آن‌ها را در زیر مشاهده کنید:

نسخه دموی عنوان NieR: Automata هم‌اکنون برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است و طرفداران و بازی‌بازان می‌توانند پیش از عرضه بازی، با اکشن و مکانیک‌های آن به خوبی آشنا شده و لذت ببرند. به شخصه پیشنهاد می‌کنم نسخه دموی بازی را دانلود و تجربه نمایید تا باری دیگر هنر استودیوی پلاتینیوم گیمز در خلق مبارزات و اکشن‌های فوق‌العاده را شاهد باشید.

نسخه‌ اصلی بازی در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷ برای مناطق اروپایی منتشر خواهد شد. اسکوئر اینکس قول نسخه رایانه‌های شخصی بازی را نیز به طرفداران داده است اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید