جزئیات شخصیت جدید بازی Gigantic با نام Pakko مشخص شد

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

قرار است به زودی عنوان آنلاین چند نفره محیطی (MOBA پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان، یعنی عنوان Gigantic، یک شخصیت جدید دریافت کند و این شخصیت از طریق به‌روزرسانی بازی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. سازندگان علاوه بر اعلام این خبر، جزئیات این شخصیت که Pakko نام دارد را نیز مشخص کردند.

به‌روزرسانی جدید بازی Gigantic که در تاریخ ۱۹ ژانویه منتشر می‌شود، محتوای جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و سازندگان هر روز که به انتشار آن نزدیک می‌شویم، اطلاعات تازه‌ای به دست ما می‌رسانند.

امروز سازندگان در مورد شخصیت جدید و قابل بازی Pakko اطلاعات دادند. این شخصیت توسط Jolly Brute صداگذاری می‌شود و از ظاهر آن مشخص است که یک خرس آبی با مزه و با لبخندی گرم است. اما خیلی هم گول ظاهر بامزه و بی خطر این خرس را نخورید زیرا در وب‌سایت رسمی بازی، سازندگان ضربات سنگین قدرتمند و چابکی غافلگیر کننده او را توصیف کردند:

این موجود خوشحال راه خود را با قابلیت ضربات سنگین و چابکی غافلگیر کننده باز می‌کند. قدرت زیادی در پنجه‌های او وجود دارد و همچنین می‌تواند با چابکی غافلگیر کننده در اطراف رقیب خود حرکت کند.

در توضیحات این شخصیت، می‌توانیم ببینیم که دفاع کردن، قوی ترین و قدرتمند ترین قابلیت Pakko است که با قابلیت‌های تقریبا متوسط حمله و چابکی ترکیب شده‌ است. شما می‌توانید در زیر تمام قابلیت‌های شخصیت Pakko را مطالعه نمایید و این شخصیت را به خوبی بشناسید. قطعا بازی‌بازان و کاربران بازی Gigantic منتظر این شخصیت جدید و منحصر به فرد هستند.

ضربه یخی

ضربه و حمله اصلی Pakko به خوبی رقیبان را می‌کوباند و او با یک چند ضرب سنگین می‌تواند دشمنان خود را خرد و خمیر کند.

پرتاب گلوله برفی

Pakko می‌تواند گلوله‌ای یخی را درست کرده و به سمت دشمنان پرتاب کند که باعث می‌شود با منفجر شدن گلوله، دشمنان در جای خود به صورت یخ زده باقی بمانند.

نفس سرد

ضربه تمرکزی Pakko که با نفس او همراه است، دشمنان را پیش از این که به یک آدم برفی تبدیل شوند، منجمد کرده و آن‌ها را کاملا خلع سلاح می‌کند.

خوابیدن و سر خوردن

از آن جایی که Pakko یک خرس است، خوابیدن و سر خوردن را به خوبی اجرا می‌کند. Pakko می‌تواند تمام میدان نبرد را به پشت خود طی کند و با جهت دادن به وزن خود، بدن خود را به سمت دشمنان پرتاب کند.

راه یخی

Pakko می‌تواند با خوابیدن برروی زمین، یک راه یخی را درست کند این راه یخی نه تنها باعث یخ زدن و منجمد شدن دشمنان می‌شود، بلکه به دیگر هم تیمی‌ها نیز سرعت بیشتری داده می‌شود.

با توجه به قابلیت‌های شخصیت Pakko به نظر می‌آید بازی‌بازان و طرفداران عنوان Gigantic به شدت منتظر این خرس آبی رنگ و بامزه (اما مرگبار) باشند. عنوان آنلاین چند نفره محیطی Gigantic هم‌ اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شخصیت Pakko طی به‌روزرسانی جدید بازی که در تاریخ ۱۹ ژانویه منتشر خواد شد، در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید