امروز، رونمایی جدیدی را از Injustice 2 شاهد خواهیم بود

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

به نظر می‌رسد که امروز، شاهد رونمایی جدیدی از بازی Injustice 2 خواهیم بود. حساب‌های کاربری رسمی عنوان مذکور و DC Comics، اقدام به انتشار تیزرهایی در قالب یک فایل گیف (GIF) کرده‌اند، که خبر از رونمایی جدیدی از این عنوان می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

از آنجا که هر دو فایل گیف کوتاه، مشابه یک تریلر CG هستند، این احتمال می‌رود که شاهد تریلری داستانی از بازی Injustice 2 باشیم. هر دو گیف و متن توییت شده، به تاریخ امروز، یعنی سه‌شنبه ۲۸ دی (۱۳ ژانویه میلادی) اشاره دارند.

نخست به فایل گیف منتشر شده در حساب رسمی Injustice 2 می‌پردازیم. در این فایل، شاهد شعار “خطوط دوباره ترسیم شده است” و سوپرمن در سوگ مرگ کسیست، هستیم. در متن توییت نیز آمده است: “خطوط دوباره ترسیم شده است. [در] ۰۱٫۱۷٫۲۰۱۷، اطلاعات بیشتری کسب کنید. #Injustice2”

فایل گیف منتشر شده توسط DC Comics نیز، بخشی از مبارزه‌ی دو شخصیت سوپرگرل (Supergirl) و زن‌ شگفت‌انگیز (Wonder Woman) را با یکدیگر نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد هر دو فایل گیف، از یک تریلر یکسان برداشت شده‌اند. در متن توییت DC نیز آمده:”نبردی سنگین در- ۰۱٫۱۷٫۲۰۱۷ #Injustice2″

نخستین قسمت این بازی، یعنی Injustice: Gods Among Us، شامل داستان بسیاری از ابرقهرمانان دنیای کمیک‌های DC بود که با یکدیگر به مبارزه برخواسته بودند، به‌ویژه آن‌هایی که در گذشته تصور می‌شد دوست و متحد یکدیگر هستند. اگر اطلاعات منتشر شده تابدین لحظه از بازی Injustice 2 را ملاک تصمیم‌گیری خود قرار دهیم، به نظر می‌رسد که این نسخه نیز روندی مشابه با Injustice: Gods Among Us را دنبال کند.

اخیراً تائید شد که قرار است بازی Injustice 2 در روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه (۱۶ مه میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. بنابراین به‌زودی شاهد اطلاعات بیشتری پیرامون این عنوان و شخصیت‌های حاضر در آن خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید