جزئیات جدیدی از Super Bomberman R منتشر شد

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

همزمان با معرفی کامل نینتندو سوییچ در کنفرانس مطبوعاتی هفته‌ی گذشته‌ی نینتندو، از بازی Super Bomberman R برای این کنسول ترکیبی رونمایی شد. نکته‌ی جالب توجه، عرضه‌ی این بازی توسط شرکت کونامیست که مدت‌هاست از دوران محبوبیتش می‌گذرد. به هر حال، کونامی تصمیم دارد با عرضه‌ی Super Bomberman R، سری کلاسیک و قدیمی Bomberman را بازگرداند.

قطعاً بازگشت سری پرافتخار و قدیمی Bomberman، موجب شادی افراد بسیاری گشته، اما نکته‌ی نگران کننده برای برخی، عرضه‌ی آن در این زمان، توسط شرکت کونامیست؛ شرکتی که از روزهای اوجش فاصله گرفته است و سیاست‌هایی را در پیش گرفته که به مذاق عده‌ای خوش نمی‌آید. به همین جهت، طبیعیست که پرسش‌هایی پیرامون این موارد که آیا Super Bomberman R، عنوان رایگانی (Free-to-Play) خواهد بود یا خیر و یا اینکه شاهد پرداخت‌های درون برنامه‌ای (Microtransactions) در آن خواهیم بود یا خیر، مطرح گردد. با این حال اخیراً کونامی اقدام به انتشار برخی اطلاعات از این بازی کرده است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

طبق گفته‌های کونامی در جریان کنفرانس مطبوعاتیش، Super Bomberman R یک بازی کاملاً جدید است و نسخه‌ای مدرن از این سری کلاسیک (Boomberman) محسوب می‌گردد. این شرکت در رابطه با حالت مبارزه‌ی این بازی نیز صحبت کرد و بیان داشت که حالت مذکور حاوی بیش از ۵۰ استیج است که هر کدام از آن‌ها قابلیت پشتیبانی از ۸ بازیکن را به صورت همزمان خواهند داشت. کونامی همچنین اشاره داشت که مجموعه قوانینی برای این حالت جدید در نظر گرفته شده که منجر به ایجاد تغییر و تنوع در این سری کلاسیک خواهد گردید و در آن شاهد بازگشت برخی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ی طرفداران خواهیم بود.

اینطور که از شواهد پیداست، با بازی ساده و سرگرم‌کننده‌ای طرف خواهیم بود که مورد آزاردهنده‌ای نخواهد داشت؛ بازی Super Bomberman R به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در ماه مارس میلادی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید