گیفت کارت
گیفت کارت

بازی ARMS با کنترلرهای استاندارد نیز قابل بازی خواهد بود

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

در صورتی که در زمره‌ی کسانی هستید که تمایلی به تجربه‌ی بازی ARMS، با استفاده از کنترلرهای حسی جوی-کان (Joy-Con) نینتندو سوییچ ندارد، نینتندو خبر خوبی برای شما دارد. نینتندو در تازه‌ترین اقدامات خود، رسماً تائید کرد که تجربه‌ی بازی مبارزه‌ای ARMS با کنترلرهای استاندارد نیز صورت خواهد گرفت.

این اطلاعیه در جریان جدیدترین برنامه‌ی Nintendo Treehouse، که به صورت زنده پخش شده منتشر گردید. مورگان ریچی (Morgan Ritchie) از نینتندو در این خصوص بیان کرد.

“اشاره به این نکته که این بازی با استفاده از کنترلرهای جوی-کان –هر کدام در یک دست- قابل تجربه خواهد بود، بسیار مهم است. اما بدیهیست که در صورتی که تمایل به استفاده از کنترلرهای دکمه‌ای دارید، [و] یا ترجیح می‌دهید که از کنترلری سنتی‌تر استفاده کنید، این امکان برایتان مقدور خواهد بود.”

جی‌سی رودریگو (JC Rodrigo)، مدیر بخش بازاریابی محصولات نینتندو نیز اقدام به تائید این خبر کرده است.

متاسفانه این کارمندان نینتندو، جزئیات بیشتری پیرامون تفاوت اجرای این بازی بین استفاده از کنتلرهای جوی-کان و عدم استفاده از آن‌ها، منتشر نکردند. اما مطمئناً تا پیش از انتشار این بازی، که به صورت همزمان با کنسول نینتندو سوییچ در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) عرضه خواهد شد، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنیم. از بازی مبارزه‌ای ARMS، که در زمینه‌ی بوکس است، در جریان مراسم هفته‌ی گذشته‌ی نینتندو که به معرفی کامل کنسول نینتندو سوییچ پرداخت، معرفی و رونمایی شد. این بازی با استفاده از ۲ کنترلر جوی-کان، این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا به تجربه‌ی ورزش بوکس بپردازند. تمرکز اصلی این بازی بر روی بخش آنلاین (چندنفره‌) آن خواهد بود؛ اگرچه بخش تک‌نفره‌ای نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید