سری Ninja Gaiden در یک زمان مناسب دوباره باز خواهد گشت

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰
سری Ninja Gaiden در یک زمان مناسب دوباره باز خواهد گشت

به‌تازگی سازنده ارشد شرکت Team Ninja توضیحات کوتاهی در رابطه با آینده سری محبوب Ninja Gaiden داده است.

حتما عنوان Ninja Gaiden را در سال انتشار آن بر روی کنسول ایکس‌باکس به یاد دارید، بازی که بسیار فوق العاده کار کرد و پس از معرفی و عرضه نسخه Ninja Gaiden Black حتی به موفقیت بیشتری نیز دست یافت پس از مدتی نسخه بعدی بازی با نام Ninja Gaiden 2 برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد، این عنوان نتوانست همانند نسخه پیشین خود فوق العاده ظاهر شود اما نمی‌توانیم منکر این موضوع شویم که Ninja Gaiden 2 نیز یک عنوان اکشن کامل برای طرفداران به شمار می‌رفت. متاسفانه سری Ninja Gaiden نتوانست روند رو به رشدی پس از دو نسخه اول بازی طی کند، ما بعد از نسخه دوم بازی شاهد انتشار دو نسخه Ninja Gaiden 3 و  Ninja Gaiden Z بوده‌ایم، این دو عنوان به هیچ وجه به دلیل ضعف‌های متعدد در گیم‌پلی خود نتوانستند طرفدران خود را راضی نگه دارند و دور از انتظارات ظاهر شده بودند.

در حال حاضر تیم بازیسازی شرکت Team Ninja تمرکز خود را بصورت کامل بر روی عنوان خوش ساخت Nioh گذاشته‌اند و اما سوالی که در این رابطه برای طرفداران به وجود می‌آید این است که آیا باید با سری Ninja Gaiden خداحافظی کرد؟ نفسی راحت بکشید، جواب شما خیر است! تام لی، طراح و سازنده ارشد شرکت Team Ninja در جدیدترین مصاحبه خود در این رابطه عنوان کرده است که سری Ninja Gaiden می‌تواند در آینده دوباره بازگشت قدرتمندانه‌ای داشته باشد، به گفته او:

شاید من بتوانم این تعبیر را در رابطه با این موضوع داشته باشم که عرضه بازی Nioh به مانند قدم گذاشتن در مسیری برای رسیدن به سری جدید Ninja Gaiden می‌باشد، سری Ninja Gaiden برای شرکت ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است اما درحال حاضر این سری نیاز دارد تا در سایه‌ها برای مدتی پنهان بماند تا ما در زمان مناسب دوباره آن را به عرصه بازگردانیم، فقط باید منتظر زمان مناسب بمانیم.

طرفداران سری بسیار مشتاق هستند که دوباره عنوانی از این سری خاطره انگیز را تجربه کنند که در حد و اندازه‌های سری نخست بازی ظاهر شود و امیدواریم این اتفاق دیر یا زود رخ بدهد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید