گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال پشتیبانی Mass Effect: Andromeda از کنسول اسکورپیو وجود دارد

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵

در گذشته استودیوی بازی‌سازی بایوور (BioWare)، ایده‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان اسکورپیوی آن را رد کرده بود؛ آن‌ها در مصاحبه‌ی اخیر خود، دلیل این مهم را زمان انتشار این بازی در ماه مارس میلادی عنوان کرده‌اند. کارگردان این بازی، مک والترز (Mac Walters)، در جریان مصاحبه‌اش با مجله‌ی رسمی ایکس‌باکس، اعلام کرد که ممکن است روزی شاهد پشتیبانی این بازی از کنسول میان‌نسلی مایکروسافت، یعنی اسکورپیو باشیم. این پشتیبانی در صورت عرضه‌ی نسخه‌ی بازی سال (Game of the Year Edition) یا هر نسخه‌ی دیگری از آن محقق خواهد شد.

مک والترز در این رابطه اظهار کرد:

“با توجه به تاریخ عرضه‌ی این بازی در بهار امسال، مطمئن هستم که در آن زمان قادر به پشتیبانی از این کنسول نخواهیم بود (چراکه اسکورپیو تا تعطیلات سال میلادی جدید منتشر نخواهد شد)، اما ما برنامه‌ی قوی و مشخصی جهت پشتیبانی از این بازی، پس از عرضه‌ی آن داریم. اگر اقدام به عرضه‌ی نسخه‌ی بازی سال، یا هر نسخه‌ی دیگری از آن بگیریم، مطمئناً این (پشتیبانی از اسکورپیو) چیزیست که مدنظرمان باشد و جزو برنامه‌هایمان قرار گیرد.”

روز گذشته شاهد انتشار اطلاعاتی پیرامون پشتیبانی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی از ویژگی HDR و همچنین قابلیت گفت‌وگوی حین انجام ماموریت‌ها بودیم. بازی مورد انتظار Mass Effect Andromeda، روز سه‌شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ (۲۱ مارس ۲۰۱۷ میلادی)، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگرچه نسخه‌ی اسکورپیو این عنوان هنوز وضعیت مشخصی ندارد، اما در گذشته تائید شده است که Mass Effect Andromeda از کنسول میان‌نسلی سونی، یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو، پشتیبانی به عمل خواهد آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید