اطلاعات جدیدی از بازی استراتژی Northgard منتشر شد

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶

سازنده و ناشر بازی Northgard، یعنی شرکت Shiro Games به تازگی اطلاعات جدیدی را از عنوان استراتژی وایکینگ خود، منتشر کرده است و نظر بازی‌بازان و طرفداران سبک استراتژی را به خود جلب کرده‌اند. اطلاعات منتشر شده از بازی به طور خاص و جزئی به سیستم کلن بازی می‌پردازد و شرایط پیروزی را تعریف می‌کند.

در ابتدا، Shiro Games بیان می‌کند که سیستم کلن‌ها در بازی Northgard چگونه کار می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده،‌ هر کلن، مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارد که معمولا به شیوه کلی بازی و شرایط پیروزی در نبردها بستگی دارد و به آن‌ها مرتبط است. برای مثال، اگر شما می‌خواهید یک منطقه را برای خود کنید، در نبرد پیروز شوید و لقب Warlord را از آن خود کنید، آسان تر خواهد بود اگر سربازان و جنگجویان شما توانایی پرش بلند یا چابکی زیادی داشته باشند که کلن گرگ (Wolf) این ویژگی‌ها را دارا است. کلن گرگ از اولین کلن‌های بازی است که در ماه‌های آینده نیز از طریق دسترسی زودهنگام در دسترس قرار خواهد گرفت. این کلن خشن، محافظ فرمانروایی و البته مقداری نیز بی ملاحظه هستند. توانایی‌ها و ویژگی‌های اصلی آن‌ها در مبارزه و نیرو است و قطعا مناسب افرادی است که به پیشروی خشونت آمیز علاقه دارند و می‌خواهند همه جا را به آتش بکشند.

البته این را فراموش نکنید که هر کلن، نقاط ضعف به خصوص خود را نیز دارد. به عنوان مثال در مورد کلن Fenrir، مبارزان شما شاید قوی و محکم باشند اما از آن جایی که دهقان‌ها نقش جمع کردن مواد لازم را دارند، زمانی که زمستان فرا برسد، با مشکلاتی مواجه خواهید شد. این بدان معنی است که تنها توانایی مبارزه و باز کردن راه برای یک کلن کافی نیست و همه موارد برای هر کلن باید در یک تعادل قرار بگیرد.

اما همیشه در این مواقع سوال می‌شود که دشمنان شما در این مدت چه می‌کنند؟ آیا آن‌ها قصد تضعیف تدریجی و دزدیدن سرزمین شما را دارند؟ یا این که می‌خواهند با هم پیمان شدن با بزرگان دیگر، لقب تاجر عالی رتبه Northgard را به دست بیاورند؟ اطلاع پیدا کردن از حال و روز و فعالیت‌های دشمنان در بازی بسیار اهمیت داد و حیاتی است و استایل بازی خود را باید طوری تنظیم کنید که توانایی مقابله با دشمنان را داشته باشید.

Shiro می‌گوید که این به شرایط پیروزی شما بستگی دارد و لقب‌های کسب شده به وسیله بازی‌باز، کلن‌های بیشتر خطرات آن‌ها را زودتر نشان می‌دهد.

ما اطلاعات بسیاری را می‌خواهیم به شما منتقل کنیم اما سعی می‌کنیم آن‌ها را به صورت پست‌هایی به اطلاع شما برسانیم.

سازنده بازی در ادامه در مورد مسائل دیگری توضیح می‌دهد:

در این مدت، ما سخت در حال کار برروی به تعادل رساندن بازی هستیم، تا وقتی که شما سرانجام بازی را از طریق سرویس دسترسی زود هنگام دریافت می‌کنید، حس کنید که بازی را یک استودیوی حرفه‌ای ساخته و پرداخته است. از این نظر، ما برروی نظرات و بازخورد‌های شما به شدت حساب می‌کنیم تا با کمک شما بتوانیم بازی را بی نقص کنیم. شما می‌دانید که ما قرار نیست محصولی را به شما بفروشیم که با عجله ساخته شده است.

با به‌روزرسانی‌های آخر، ما برروی فصل زمستان تمرکز کرده ایم که بخش بزرگی از بازی است و نام Northgard نیز با توجه به این روی بازی گذاشته شده است. ما می‌خواهیم شما حس کنید که یک وایکینگ جنگجوی پیشگام هستید که هر دقیقه از زندگی خود را برای نجات و یافتن بقا از این سرزمین سرد و یخبندان مبارزه می‌کند. ما در حال نزدیک شدن هستیم و شما را در جریان خواهیم گذاشت.

Shiro در انتهای پست اشاره می‌کند که تاریخ انتشار نسخه دسترسی زود هنگام بازی به زودی اعلام خواهد شد. قطعا با توجه به توضیحات و تعاریف سازندگان از بازی، می‌توان به Northgard امید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • وای تو فقط دنوو نداشته باش همه چی حله . اینقدر دلم برای یک بازی استراتژیک خوب تنگ شده که خدا میدونه . امسال civilization vi که نابودم کرد اینقدر که ضعیف بود . بقیه بازی ها هم یا دنوو داشتند یا چیز خاصی نبودند . امیدوارم که این بازی بتونه خوب ظاهر شه توضیحات سازندگانش خیلی خوب بود . من هنوز منتظر بازی های استراتژی هستم که در حد شاهکار هایی مثل شوگان ۲ و company of heroes 2 یا civilization v هستم . این بازی گرافیکش که خیلی خوبه یاد بازی های کلاسیک منو انداخت . ممنون بابت خبر

    0
    0