گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال عرضه‌ی Borderlands 3 برای نینتندو سوییچ بسیار کم است

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸

در جریان هفته‌ی گذشته، مشخص شد که استودیوهای فرست‌پارتی و ترد-پارتی زیادی از کنسول جدید نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، پشتبانی به عمل خواهند آورد. اگرچه به نظر می‌رسد که یک توسعه‌دهنده‌ی شخص ثالث، هنوز از عرضه‌ی یکی از شاخص‌ترین عناوینش برای این کنسول اطمینان ندارد.

رندی پیچفورد (Randy Pitchford) از استودیوی گیرباکس (Gearbox Software)، اخیراً پیرامون احتمال عرضه‌ی بازی در دست توسعه‌ی خود، یعنی Borderlands 3، برای کنسول نینتندو سوییچ صحبت کرده که ممکن است به مذاق طرفداران سیستم مورد بحث خوش نیاید.

وی در پاسخ به پرسش یکی از کاربران مبنی بر احتمال عرضه‌ی Borderlands 3 بر روی نینتندو سوییچ گفت:

“فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد. ما (پیرامون این مورد) با نینتندو صحبت کردیم، اما به دلیل برخی مسائل (این مذاکرات) متوقف شد. آن‌های اولویت‌های دیگری دارند.”

طرفداران برای مدت زیادیست که در انتظار جدیدترین نسخه‌ی این سری هستند و این طبیعیست که توقع انتشار آن برای پلتفرم‌های دیگری غیر از پلتفرم‌های اصلی، را داشته باشند. پس از عرضه‌ی Borderlands 2 در سال ۲۰۱۲ میلادی، استودیوی گیرباکس چندین پروژه‌ی دیگر را در دست توسعه داشته و خیلی کم پیرامون Borderlands 3 صحبت کرده است.

در رویداد PAX سال گذشته میلادی، این استودیو تائید کرد که Borderlands 3 در دست ساخت و توسعه قرار دارد و درحالی که همگان منتظر کسب اطلاعات بیشتر از آن بودند، تنها به انتشار همین مورد بسنده کرد. دلیل عدم عرضه‌ی عنوان مذکور، تمرکز گیرباکس بر روی دیگر پروژه‌ی خود، یعنی Battleborn، است که سال گذشته‌ی میلادی روانه‌ی بازار گشت و از آن هنگام تا به حال، این استودیو با محتوای جدید از آن حمایت می‌کند.

اخیراً استودیوی گیرباکس خبر از عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی (Remaster) شده‌ی بازی Bulletstorm در ماه آوریل میلادی داده است؛ به احتمال بسیار زیاد، پس از عرضه‌ی این نسخه‌ی بازسازی شده، شاهد رونمایی از Borderlands 3 باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • حتما نینتندو سوپرایز دیگری دارد
  این کنسول یک شوتر بسیارقوی میخواد..
  البته شاهکار اسپلتون راانکارنمیکنم اما اول شخص..

  0
  0
  • تو همون حسام پی اس ۴ هستی
   تا دیروز داشتی فن بازی در میاوردی و مایکروسافت رو میکوبیدی الان شدی فن نیتندو واقعا هیج کلمه ای در وصف تو بجز بچه ندارم اخه تو اسپلتون بازی کردی حرص ادمو در میاری
   جوری حرف میزنی انگار نسل قبل wii داشتی این نسل wiiu و واسه نسل بعد سوییچ میخری
   جوری هم زیر پستاش نظر مینویسه که انگار مایکل پکچره Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

   0
   0
   • همه منو میشناسن دوسته عزیز لازم نیست بگی همه هم میدونن من حسامps4همه نظراتمو دیدن مطمعنن
    من تاحدممکن فن بازی درنیاورده و کسی ناراحت نکردم!!
    فکرم نمیکنم به شما ربطی داشته باشه من کنسول دیگه ایی دوست داشته باشم درسته نداشتم اما گیمپلی های طولانی رادیدم وکاملا بابازی اشنایی دارم حتی نقدوبررسی داخله گیمفاخوندم
    و حق من نظر بدم فکرنمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه درسته نداشتم اما اطلاعاتم کامله
    خجالت نمیکشی به من میگی بچه ندار؟!
    ایدی پی اس انم اینهHessamRB
    یذره خجالت بکش حرفاتو مزمزه کن درضمن من هم سنه تو نیستم افراد زیادی هم مثله پوریا پاکزاد دوسته بنده هستن در شبکه پلی استیشن

    تاییدلطفا

    0
    0
 • AMir گفت:

  هیچوقت نتونستم با سری borderlands ارتباط برقرار کنم Thinking

  0
  0