موجودی نینتندو سوییچ گیم‌استاپ، برای پیش‌خرید به اتمام رسید

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳

گیم‌استاپ، خرده‌فروشی پیشروی آمریکای شمالی، خبر از اتمام موجودی اولیه‌ی خود از کنسول نینتندو سوییچ داد. درست چند ساعت پس از اتمام کنفرانس رونمایی کامل از کنسول مذکور، که جمعه‌ی گذشته به‌ وقوع پیوست، تمام موجودی گیم‌استاپ از این کنسول توسط علاقه‌مندان پیش‌خرید شد.

باب پوزون (Bob Puzon)، رئیس بخش تجارت خرده‌فروشی گیم‌استاپ، پیرامون این اتفاق اظهار داشت:

“اتمام موجودی اولیه‌ی ما از این کنسول درست چند ساعت پس از رونمایی کامل از آن، نشان دهنده‌ی تمایل بالای بازیکنان به آن و سرگرم‌کننده و انقلابی بودن این سیستم است”

پوزون در ادامه‌ی سخنانش بیان داشت، که این خرده‌فروشی در حال همکاری نزدیکی با شرکت نینتندو، جهت افزایش موجودی خود از کنسول نینتندو سوییچ است. به محض موجود شدن این کنسول در این فروشگاه، به علاقه‌مندان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خوشبختانه، هنوز ۱۶ عدد از بازی‌هایی که قرار است برای نینتندو سوییچ عرضه شوند، در این فروشگاه قابل پیش‌خرید هستند. از جمله بازی‌ها و اقلام موجود می‌توان به The Legend of Zelda: Breath of the Wild، Mario Kart 8 Deluxe، کنترلرهای جوی-کان (Joy-Con) و کیف‌های قابل حمل سوییچ اشاره کرد.

اتمام موجوی اولیه‌ی این خرده‌فروشی بزرگ، نشان از استقبال بالای طرفداران تا بدین لحظه از این کنسول دارد. باید دید وضعیت فروش این سیستم پس از عرضه در روز جمعه ۱۳ اسفندماه (۳ مارس میلادی) به چه شکل پیش خواهد رفت. نینتندو سوییچ در زمان عرضه، ۳۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید