Guilty Gear Xrd: Rev 2 معرفی شد

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

آرک سیستم ورکز (Arc System Works) عنوان Guilty Gear Xrd: Rev 2 را برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های آرکید معرفی کرد. این عنوان ابتدا در بهار پیش‌رو برای دستگاه‌های آرکید در کشور ژاپن عرضه خواهد شد.

تایید شده که هر دو شخصیت Baiken و Answer در این عنوان قابل بازی خواهند بود.

آرک سیستم ورکز برنامه دارد تا از ۲۰ تا ۲۲ ژانویه در مکان‌های مختلف این بازی را جهت امتحان کردن و گرفتن بازخورد، در دسترس هواداران قرار دهد. یکی از این مکان‌ها ساختمان شماره یک شرکت سگا در منطقه آکیهابارا در شهر توکیو بوده و دیگری ساختمان High Tech Land Sega Nishinakajima در شهر اوساکا است. جزییات بیشتر پیرامون این رویداد‌ها در آینده مشخص خواهد شد.

طی کنفرانسی در رویداد Arc System Works Fighting Game Awards 2016، کارگردان کلی این سری عناوین آقای دایسوکه ایشیواتاری (Daisuke Ishiwatari) و طراح سیستم مبارزات آقای کازوتوشی سکین (Kazutoshi Sekine) محتویات کلی نسخه آرکید این عنوان را مشخص کردند.

  • Baiken و Answer شخصیت‌های قابل بازی خواهند بود
  • تغییرات ایجاد شده در بالانس بازی، از جمله ساخته شدن تکنیک‌های جدید برای شخصیت‌های قدیمی
  • اضافه شدن قسمت‌های داستانی جدید برای شخصیت‌های Jam Kuradoberi ،Raven ،Kum Haehyun و Dizzy (قسمت‌های داستانی جدید برای Baiken و Answer نیز اضافه شده‌اند)
  • بخش آموزشی رایگان به بازی اضافه شده است

نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی در کنار محتویات نسخه‌های آرکید شامل موارد زیر نیز خواهند بود:

  • سناریو‌های جدید برای بخش داستانی
  • پیشرفت‌های بزرگ در بخش آنلاین
  • ویژگی‌های جدید که در آینده معرفی خواهند شد

Guilty Gear Xrd: Rev 2 بدین صورت عرضه می‌شود: بازیکنانی که Guilty Gear Xrd: Revelator را بر روی پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی دارند، می‌توانند با پرداخت مبلغ کمی برای خرید یک بسته الحاقی، نسخه فعلی خود را به Guilty Gear Xrd: Rev 2 تبدیل کنند. آرک سیستم ورکز همچنین برنامه دارد تا در ژاپن نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی از این عنوان را منتشر کرده و قیمت آن‌ها را کمتر از بازی‌های جدید قرار دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید