گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو سوییچ در آینده از هاردهای اکسترنال پشتیبانی خواهد کرد

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱

همانطور که مطمئناً تاکنون مطلع شده‌اید، حافظه داخلی پیش‌فرض کنسول نینتندو سوییچ ۳۲ گیگابایت خواهد بود که با استفاده از کارت‌های حافظه، می‌توانید آن (حافظه داخلی) را افزایش دهید؛ اما در آینده، این امکان را خواهید داشت تا نسبت به این مهم (افزایش حافظه داخلی) با استفاده از هارددیسک‌های اکسترنال اقدام کنید.

در جریان مراسم رونمایی از کنسول نینتندو سوییچ که در روزهای گذشته برگذار شد، نینتندو از نشر برخی از اطلاعات این کنسول، که برای کاربران بسیار مورد توجه قرار دارند، چشم پوشی کرد. با این حال، بخش اسپانیای نینتندو، در خصوص برخی اطلاعات کنسول مذکور از جمله حافظه‌ی داخلی پیش‌فرض ۳۲ گیگابایتی، با قابلیت افزایش توسط کارت‌های حافظه، صحبت کرد. اخیراً نیز بیان شده است که کاربران با استفاده از هارددیسک‌های اکسترنال، قادرند تا نسبت به افزایش ظرفیت حافظه‌ی داخلی کنسول خود، اقدام کنند.

هارددیسک‌های اکسترنال از طریق پورت USB، به کنسول نینتندو سوییچ متصل خواهد شد، و اجازه‌ی ذخیره‌سازی محتوا را به کاربران این کنسول خواهند داد. هنوز زمان در دسترس قرار گرفتن این قابلیت، مشخص نشده است؛ اما بیان شده که این ویژگی، به همراه قابلیت اشتراک گذاری فیلم‌های ضبط شده توسط کاربران، پس از عرضه‌ی رسمی کنسول، برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

روز گذشته خبری مبنی بر پشتیبانی نینتندو سوییچ از کارت‌های حافظه با ظرفیت ۲ ترابایتی منتشر شد. همچنین دکمه‌ای در جوی-کان سمت چپ کنترلر این دستگاه قرار گرفته است که امکان ضبط و به اشتراک گذاری تصاویر را برای کاربران فراهم می‌کند؛ با این حال، از این دکمه در آینده برای ضبط ویدئو نیز استفاده خواهد شد.

کنسول نینتندو سوییچ، روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی)، با قیمت ۳۰۰ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید