صحبت‌های اسپنسر در خصوص نینتندو سوییچ، زلدا و ماریو

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

یکی دیگر از سران بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، پیرامون مراسم رونمایی از کنسول نینتندو سوییچ صحبت کرده است. به دنبال اظهارات مایک ابرا (Ybarra)، رئیس بخش مهندسی ایکس‌باکس، فیلم اسپنسر نیز در خصوص سیستم مذکور و بازی‌های معرفی شده برای آن، صحبت کرده است.

وی در توییتر خود در رابطه با بازی‌های معرفی شده برای این کنسول، از جمله نسخه‌های جدید ماریو و زلدا، بیان کرد:

“ماریو، جدید/تازه به نظر می‌رسد. (The Legend of Zelda: Breath of the Wild) بسیار بزرگ است.”

در خبری دیگری پیرامون بازی Super Mario Odyssey، شیگرو میاموتو گفت که هسته‌‌ی اصلی این بازی مشابه Super Mario 64 و Super Mario Sunshine خواهد بود و این عنوان برای بازیکنان حرفه‌ای توسعه داده می‌شود.

در ادامه اسپنسر در خصوص ایده‌ی ترکیبی بودن (خانگی/دستی) کنسول نینتندو سوییچ، اعلام کرد که دیدن ایده‌های جالبی که در بازی‌های این کنسول پیاده خواهند شد، سرگرم کننده است. نینتندو سوییچ، هم یک کنسول خانگی محسوب می‌شود، هم یک کنسول دستی.

برخی از تحلیلگران و توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی، در خصوص موفقیت این کنسول شک دارند؛ تا جایی که پس از مراسم رونمایی از این کنسول، سهام نینتندو در بازار بورس افت کرد. چندی پیش نظر بیش از ۴۵۰۰ توسعه دهنده در خصوص میزان موفقیت نینتندو سوییچ پرسیده شد، که بیش از ۵۰ درصد آن‌ها بیان داشتند که این کنسول خواهد توانست، Wii U را از نظر فروش پشت سر بگذارد.

کنسول نینتندو سوییچ، روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی)، با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید