The Legend of Zelda Breath of The Wild با کیفیت ۱۰۸۰P بر روی نینتندو سوییچ اجرا نمی‌شود

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳

اوایل این هفته وب‌سایت IGN گزارش داد که بازی The Legend of Zelda Breath of The Wild بر روی نینتندو سوییچ با رزولوشن ۱۰۸۰P، و بر روی کنسول Wii U نیز با رزولوشن ۷۲۰P اجرا خواهد شد؛ این گزارش از سوی ایجی اونوما (Eiji Aonuma)، تولید کننده‌ی این بازی، نیز تائید شد و وی اعلام کرد که شاهد بارگذاری‌های سریع در این عنوان نیز خواهیم بود.

با این حال، اخیراً IGN خبر مربوطه (کیفیت اجرایی بازی The Legend of Zelda Breath of The Wild) را به‌روزرسانی کرده است که به موجب آن، مطلع شدیم که کیفیت اجرایی ۱۰۸۰P عنوان مذکور بر روی کنسول نینتندو سوییچ، هنوز تائید نشده است.

تفاوت کیفیت اجرایی، کیفیت تصاویر و بافت‌ها، بین دو نسخه‌ی نینتندو سوییچ و Wii U این بازی جهان باز حماسی، به وضوح قابل مشاهده است. با این حال باید برای مشخص شدن رزولوشن نهایی The Legend of Zelda Breath of The Wild بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتظر بمانیم.

در جریان کنفرانس رونمایی کامل از کنسول نینتندو سوییچ، شرکت نینتندو رسماً تائید کرد که بازی The Legend of Zelda Breath of The Wild یکی از عناوینی‌ست که همزمان با عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. کنسول نینتندو سوییچ نیز روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید