تصاویر جدیدی از عنوان Valkyria Revolution منتشر شد

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

شرکت سگا امروز تصاویر جدیدی از عنوان Valkyria revolution منتشر کرد. این تصاویر به نسبت تصاویر منتشر شده پیشین، تم تاریک تری دارند.

عنوان Valkyria Revolution که در کشور ژاپن با نام Valkyria: Azure Revolution شناخته می‌شود، به تاریخ انتشار خود در سرزمین آفتاب تابان نزدیک شده و سگا نیز سعی می‌کند با انتشار تصاویر و دادن اطلاعات، بازی‌بازان را برای تجربه بازی آماده کند. سگا این تصاویر را از نسخه پلی‌استیشن ۴ و در توییتر منتشر می‌کند.

در تصاویر این سری، سازندگان بیشتر برروی جنبه‌های تاریک بازی تمرکز کرده اند و پنج گناهکار قبر (five grave sinners) را بیشتر نشان داده‌اند (این نام در غرب به دایره پنج گانه یا circle of five تغییر می‌کند). سازندگان سعی می‌کنند خشونت قهرمان بازی، Amleth را فیلتر کنند و می‌توان به عنوان یک شخصیت با پتانسیل بالا از او نام برد. به نظر می‌رسد این دختر در طول داستان بازی کشته خواهد شد و بازی با استفاده از این عنصر، درام خوبی را برای مخاطب تهیه می‌کند. البته همه این‌ها در حد حدس و گمان است.

علاوه بر این‌ها، در تصاویر منتشر شده شاهد دو عدد از چهار ژنرال برتر امپراطوری Ruzhien هستیم که در مراحل و کشمکش‌های سیاسی با فرمانروایی Jutland هستند. در بین آن‌ها Suleyman (کسی که در تصویر عینک دارد)، یک پیشگو است که می‌خواهد حکومت خود را وارد جنگ و نبرد کند. این در حالی است که ژنرال دیگر، طبق اطلاعات داستانی لو رفته از نسخه دموی بازی، یک خائن یا یک جاسوس است.

در Valkyria Revolution در سطح شهر که می‌نگریم، مردم مشکوک و با ملاحظه رفتار می‌کنند که پتانسیل خلق یک داستان غنی و لذت بخش را افزایش می‌دهد.

عنوان Valkyria Revolution در تاریخ ۱۹ ژانویه سال ۲۰۱۷ در ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه غربی بازی در فصل بهار سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Valkyria Revolution را در زیر مشاهده نمایید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید