کوجیما از رابطه‌ی دوستی خود با نورمن ریداس می‌گوید

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

کوجیما در گفتگوی اخیر خود با وب‌سایت Sugoi Japan، پیرامون مواردی غیر از پروژه‌های کاری (بازی) خود صحبت کرده است؛ وی در جریان این گفتگو، پیرامون رابطه‌ی دوستی و کاری خود با نورمن ریداس، بازیگر شناخته‌ شده‌ی سریال محبوب The Walking Dead، که پیش از این از سوی این تولید کننده‌ی ژاپنی (کوجیما)، برای ایفای نقش در بازی Silent Hills و اخیراً نیز برای Death Stranding به استخدام درآمده، صحبت کرده است.

کوجیما بلافاصله پس از خروج خود از کونامی اقدام به راه‌اندازی استودیوی شخصی‌اش، جهت ساخت و تحقق رویاهای خود کرد. وی در اولین اقدام خود، نورمن ریداس محبوب را جهت ایفای نقش شخصیت اصلی بازی جدیدش به استخدام درآورد. در ادامه نیز اشخاص مطرح دیگری به او اضافه شدند که تجربه‌ی بسیاری در صنعت سینما دارند و افراد نامی هستند. وی در جریان گفتگویش با وب‌سایت Sugoi Japan، پیرامون دلیل استخدام ریداس و رابطه‌اش با وی بیان کرد:

“نورمن نگرانی خود را پیرامون وضعیت پیشین من نشان می‌داد و به حمایت از من می‌پرداخت. بنابراین، هنگامی که مستقل شدم، از او درخواست کردم تا در نخستین پروژه‌ام حضور داشته باشد. هنگامی که نقشی را در بازی بعدی خود به او پیشنهاد دادم، او پاسخ داد: البته! این واقعاً عالیه! بله! من احمق هستم اگر این نقشو قبول نکنم!”

وی در ادامه به طور مشخص در رابطه با مدس مایکلسون، دیگر بازیگر دانمارکی حاضر در بازی Death Stranding صحبت کرد.

“من واقعاً عاشق مدس هستم، تا جایی که هر روز یکی از فیلم‌هایش را تماشا می‌کنم.”

Death Stranding یکی از مورد انتظارترین عناوین صنعت بازی‌های ویدئویی در سال‌ها اخیر است که در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید