بازی موبایل Titanfall: Frontline لغو شد

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۷ میلادی سال لغو شدن بازی‌های ویدئویی باشد؛ اخیراً مطلع شدیم که بازی موبایل کارتی Titanfall: Frontline، که نسخه‌ای فرعی از سری بازی‌های شوتر محبوب و موفق Titanfall است، نیز لغو شده است. این خبر، با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه‌ی فیسبوک این بازی منتشر گردیده است.

در ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی، اعلام شده بود که این بازی قرار است پائیز امسال، برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر گردد. در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز، اعلام شده بود که بازی Titanfall: Frontline، قرار است طی یک همکاری مشترک بین استودیوهای Nexon، Particle City و Respawn Entertainment (سازنده نسخه‌ی اصلی Titanfall) ساخته شود و برای پلتفرم‌های موبایل عرضه گردد.

در بیانیه‌ی پیرامون لغو این بازی آمده است:

“ما اطلاعات زیادی از نسخه‌ی آزمایشی بازی Titanfall: Frontline بدست آوردیم، اما در پایان احساس کردیم که تجربه‌ی خلق شده در این بازی، هماهنگ با گیم پلیِ اکشنِ سریع Titanfall نیست. در حالی که لغو کردن پروسه‌ی توسعه‌ی یک بازی، هرگز امری آسان نیست، اما از اینکه برخی ایده‌های این بازی را که با همکاری بازیکنان بدست آمده، برای ساخت بازی‌های موبایل بعدی مبتنی بر سری Titanfall استفاده کنیم، هیجان زده‌ایم.”

نسخه‌ی بتای محدود این بازی برای مدتی در دسترس قرار داشت که پیرو لغو کلی این پروژه، این نسخه تا روز جمعه ۱ بهمن ماه (۲۰ ژانویه میلادی) فعال خواهد بود و پس از آن، پرونده‌ی این بازی برای همیشه بسته خواهد شد.

چند ماه پیش شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی دوم سری بازی‌های موفق Titanfall بودیم که با واکنش مثبت منتقدین و بازیکنان همراه شد؛ اگرچه به واسطه‌ی بازاریابی و تصمیم‌های نادرست الکترونیک آرتز (ناشر این عنوان)، فروش آن مطابق با انتظارات ظاهر نشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید