پچر: لغو Scalebound مایه‌ی تاسف است | پشتیبانی خوبی از اسکورپیو شاهد خواهیم بود

25 دی 1395 - 23:16

در حالی که این روزها شاهد اخبار فراوان پیرامون کنسول نینتندو سوییچ هستیم، هفته‌ی گذشته خبر لغو توسعه‌ی یکی از مورد انتظارترین عناوین این نسل را نیز شاهد بودیم؛ لغو Scalebound، بازی اکشن نقش آفرینی انحصاری ایکس‌باکس وان، که توسط هیدکی کامیای افسانه‌ای ساخته می‌شد.

لغو بازی Scalebound با واکنش بسیار منفی طرفداران مواجه شده است؛ برخی منابع آگاه، خبر از این نکته دادند که مایکروسافت در حال حاضر بازی انحصاری چندانی برای کنسول نسل هشتمی خود در دست توسعه ندارد. این مورد به نوبه‌ی خود، ممکن است وضعیت بدی را برای این شرکت، پس از پشت سرگذاشتن یک سال موفق، پدید آورد.

به تازگی، مایکل پچر، تحلیلگر مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی، پیرامون لغو توسعه‌ی Scalebound و همچنین آینده‌ی کنسول‌های مایکروسافت و بازی‌های پیش‌روی آن‌ها، با وب‌سایت گیمینگ‌بولت صحبت کرده است، که به شرح ذیل می‌باشد:

“مایکروسافت فرست‌ پارتی‌های بزرگی دارد. لغو بازی Scalebound، مایه‌ی تاسف است، اما آن‌ها پائیز سال گذشته (میلادی) نسخه‌های جدید بازی‌های Gears و Forza را منتشر کردند، همچنین محتوای خوبی (برای کنسول خود) مهیا کرده‌اند. من مطمئن هستم که استودیوهای فرست پارتی و شخص ثالث زیادی از کنسول آینده‌ی این شرکت، یعنی اسکورپیو، حمایت خواهند کرد.”

بی‌شک افراد زیادی مایلند تا پیش‌بینی‌های مایکل پچر پیرامون وضعیت مایکروسافت و کنسولش در آینده، به حقیقت بپیوندد؛ چراکه وضعیت مطلوب مایکروسافت، در نهایت به نفع صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود. امیدواریم که حمایتی مشابه حمایت از کنسول اصلی ایکس‌باکس و ایکس‌باکس ۳۶۰ را برای اسکورپیو نیز شاهد باشیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید