محتوای الحاقی رایگان بعدی ۲ Titanfall در راه است

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴

به تازگی طی یک پست جدید در بلاگ بازی Titanfall، استودیوی سازنده بازی Titanfall 2، یعنی استودیوی Respawn، محتوای الحاقی رایگان بعدی بازی را معرفی و البته جزئیات آن را مشخص ساخت. این محتوای الحاقی رایگان یک مود جدید، ۳ نقشه جدید و محتواهای دیگری را به بازی اضافه می‌کند.

عنوان Titanfall 2 در سال ۲۰۱۶ در کنار عناوین اکشن اول شخص بزرگی مانند Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare عرضه شد اما عمکرد این بازی به قدری خوب بود که توانست به خوبی گلیم خود را از آب بیرون کشیده و بسیار قدرتمند با رقبای خود به رقابت بپردازد. پس از عرضه بازی نیز استودیوی Respawn به خوبی با عرضه یک محتوای الحاقی رایگان و غنی، طرفداران را پای بازی خود نگه داشت و حال، شاهد دومین محتوای الحاقی رایگان برای بازی هستیم.

مود جدیدی که در دومین محتوای الحاقی رایگان به بازی ۲ Titanfall اضافه شده است، Live Fire نام دارد که یک lightning fast جدید است و بازی پایلوت ۶ در برابر ۶ را ارایه می‌دهد و مبارزات رقابتی نزدیک و تن به تن بیشتری را به بازی می‌آورد. اگر بخوهیم به صورت دقیق تر بگوییم، این مود به صورت راندی و بدون ریسپاون دنبال می‌شود؛ جایی که تنها یک دقیقه برای نابود کردن تیم رقیب زمان دارید تا بتوانید راند را پیروز شوید. البته راه دیگری نیز برای پیروزی در این مود وجود دارد و اگر شما یا هم تیمی‌ هایتان پرچم مشخص شده در بازی را در دست داشته باشید و زمان راند به پایان برسد، تیم برنده شما هستید.

استودیوی Respawn همچنین دو نقشه جدید را برای Titanfall 2 معرفی کرد که به طور خاص برای مود جدید بازی، یعنی Live Fire طراحی شده‌اند. این نقشه‌ها Stacks و Meadow نام دارند و به طور اختصاصی در فهرست Live Fire قرار می‌گیرند.  آن طور که استودیوی Respawn می‌گوید، این دو نقشه طوری طراحی شده‌اند که درگیری را تنگ و نزدیک کنند و باید به اندازه کافی در آن‌ها سریع باشید تا بتوانید به هدف اصلی این مود، که همان سرعت عمل است، برسید.

اما این پایان کار نیست، نقشه‌های بیشتری در راه هستند. استودیوی Respawn همچنین یک نقشه جدید کالیسیوم را معرفی کرده که Columns نام دارد. علاوه بر این، یک قتل خلبان (Pilot execution) دیگر نیز به همراه دستورات فرماندهان برای هر حزب در راه هستند. طبق اعلام استودیوی سازنده، اطلاعات بیشتری از این به‌روزرسان به زودی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و مانند محتواهای به روزرسانی پیشین، هیچ هزینه‌ای برای شما در پی نخواهد داشت.

در همان پست، استودیوی Respawn همچنین گفته است که تیم در حال کار برروی یک به‌روزرسانی عالی برای بخش رابط بازی هستند و در آن نظرات و بازخوردهای طرفداران نیز گنجانده شده است. بسیاری از بازی‌بازان گزارش‌هایی به Respawn داده‌اند و اعلام کرده‌اند تقسیم مودها بین دو اسکرین روش معقولی برای تجربه بازی‌بازان نیست و حال، سازندگان در جهت رفع این مشکل و اصلاح رابط بازی تلاش می‌کنند. این به‌روزرسانی در ماه آینده برای کنسول‌ها و احتمالا در اواخر همان ماه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی‌بازان و طرفداران بازی Titanfall 2 همچنان می‌توانند بدون نگرانی به تجربه بازی مورد علاقه خود بپردازند زیرا استودیوی Respawn سخت در تلاش است تا بازی را به‌روز جلو ببرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید