گزارش: جایزه‌ی پیش‌خرید بازی Injustice 2، شخصیت قابل بازی Darkseid خواهد بود

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵

بازی Injustice: Gods Among Us، تجربه‌ای که خیلی از بازیکنان منتظر آن بودند را به ارمغان آورد؛ تجربه‌ی یک بازی مبارزه‌ای بر اساس داستان‌های سرگرم کننده‌ی کمیک‌های DC و شخصیت‌های محبوبش. پس از اتمام برنامه‌ی استودیوی توسعه‌ دهنده، جهت عرضه‌ی بسته‌های الحاقی برای این بازی، خیلی‌ها منتظر رونمایی از نسخه‌ی بعدی این بازی بودند که این مهم چندی پیش اتفاق افتاد. حال قرار است تا در جریان هفته‌ی آینده، اطلاعات بیشتری پیرامون Injustice 2 منتشر گردد. اگرچه اخیراً فروشگاه پلی‌استیشن به صورت اتفاقی، جایزه‌ی پیش‌خرید این بازی را لو داده است.

فروشگاه پلی‌استیشن، تاکنون اطلاعات بسیاری پیرامون بازی‌های ویدئویی، پیش از تائید رسمیشان، لو داده است؛ که حال شاهد درز اطلاعاتی از بازی مورد انتظار Injustice 2 توسط این فروشگاه هستیم. این فروشگاه با فهرست کردن این عنوان، ضمن درج اطلاعاتی مختصر پیرامون آن، جایزه‌ی پیش‌خرید این بازی را نیز مشخص کرده است.

در صفحه‌ی مخصوص پیش‌خرید این بازی آورده شده است که، در صورت پیش‌خرید آن، خریداران می‌توانند شخصیت قابل بازی Darkseid، را به عنوان جایزه‌ی پیش‌خرید دریافت کنند. اگرچه پس از مدتی اطلاعات مربوط به جایزه‌ی پیش‌خرید این بازی حذف گشته است، اما یکی از کاربران وب‌سایت نئوگف موفق شده است تا از این اطلاعات، پیش از حذف شدن، عکس بگیرد و آن را به اشتراک بگذارد.

با در نظر گرفتن، قابل بازی بودن شخصیت گورو به عنوان جایزه‌ی پیش‌خرید برای بازی Mortal Kombat X (دیگر بازی استودیوی سازنده‌ی Injustice 2)، این مهم خیلی شگفت‌آور نیست.

با توجه به اینکه اطلاعات جایزه‌ی پیش‌خرید Injustice 2 پس از مدتی حذف شده است، بنابراین احتمال اشتباه بودن این اطلاعات نیز همچنان باقی‌ست؛ اما با توجه به سابقه‌ی پلی‌استیشن، احتمال تحقق این امر بیشتر از عدم تحقق آن است.

بازی Injustice 2، مقرر است که در روز ۲۶ اردیبهشت ۹۶ (۱۶ مه ۲۰۱۷ میلادی)، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر گردد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید