سه بازی جدید به سرویس Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان افزوده شدند

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

مایکروسافت به مناسبت تعطیلات سال نوی میلادی، برای مدتی افزودن بازی‌های جدید به سرویس Backwards Compatibility کنسول ایکس‌باکس وان را به تعویق انداخته بود؛ حال، پس از گذشت این دوره، شاهد هستیم که بازی‌های جدیدتری به این برنامه افزوده شده‌اند.

مطابق معمول، مَجور نلسون، در توییتر خود خبر از افزوده شدن بازی‌های جدیدی به برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان داد. سه بازی جدید افزوده شده Mega Man 9، Mega Man 10 و Beat’n Groovy نام دارند.

عنوان Mega Man 9 پیش از این در سال ۲۰۰۸ میلادی، پس از یک وقفه‌ی طولانی (برای سری Mega Man) عرضه شد. درجه‌ی سختی این بازی از نسخه‌های قبلی به شدت بیشتر بود که همین مورد باعث استقبال طرفداران شد. شما می‌توانید این بازی را از فروشگاه ایکس‌باکس به ارزش ۱۰ دلار، به همراه تمامی محتویات الحاقی‌اش، خریداری کنید.

پس از Mega Man 9، شرکت کپکام (CapCom) اقدام به عرضه‌ی Mega Man 10 در سال ۲۰۱۰ میلادی کرد. این نسخه از این سری نیز نقدهای مثبتی دریافت کرد، اما شباهت‌های فراوانی به نسخه‌ی قبلی خود دارد. Mega Man 10 نیز مشابه Mega Man 9، با قیمت ۱۰ دلار از فروشگاه ایکس‌باکس قابل دریافت است.

آخرین بازی افزوده شده به برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان، Beat’n Groovy است؛ عنوانی کمتر شناخته شده که در سال ۲۰۰۸ در ایکس‌باکس لایو آرکید عرضه شد. این بازی ریتمی که از سوی کونامی منتشر شده است، با واکنش‌های نسبتاً ضعیفی رو به رو گشته است. Beat’n Groovy با قیمت ۱۰ دلار قابل خریداری‌ست.

شایان ذکر است که، در صورتی که عناوین مذکور را پیش از این خریداری کرده باشید، به صورت خودکار به آرشیو بازی‌های ایکس‌باکس وان‌ِتان افزوده خواهد شد. در غیر این صورت، در صورت تمایل، باید اقدام به خریداری آن‌ها از فروشگاه ایکس‌باکس کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید