لوازم جانبی PowerA برای نینتندو سوییچ معرفی شدند

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

PowerA، یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی‌ست که به صورت رسمی با نینتندو همکاری می‌کند. اینک، آن‌ها از لوازم جانبی که برای کنسول نینتندو سوییچ در دست ساخت دارند، رونمایی کردند. چهار عدد از این لوازم جانبی، در همان روز نخست عرضه‌ی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهند داشت. ۴ اصل در ساخت این لوازم جانبی رعایت شده است که بدین شرحند: قابلیت حمل، راحتی، حفاظت و قدرت.

در ادامه به معرفی این لوازم‌های جانبی می‌پردازیم.

Joy-Con Comfort Grip (15 دلار)

چنگکی دو طرفه، که امکان قرار دادن جوی-کان‌های نینتندو سوییچ را فراهم می‌کند. قرار دادن کنترلرها به صورت اسلایدی امکان‌پذیر است و حسی همانند کنترلرهای رایج را به دارندگان این کنسول می‌دهد؛ چراغ نشانه‌گر نیز هنگام استفاده از آن، قابل مشاهده است.

Joy-Con Charging Dock/داک شارژ جوی-کان (۳۰ دلار)

فراهم ساختن امکان شارژ همزمان چهار عدد از کنترلرهای جوی-کان، با استایل قرار گیری اسلاید مانند.

Hybrid Cover (25 دلار)

این وسیله حاوی یک پوشش مغناطیسی‌ست. هنگامی که نینتندو سوییچ در داک خود قرار ندارد، می‌توانید با گذاشتن آن در Hybrid Cover، آن را در جای امنی قرار دهید. این وسیله به صورت پایه برای استفاده از نینتندو سوییچ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک محافظ صفحه نمایش و یک پارچه برای تمیز کردن آن نیز در این بسته قرار دارد.

Everywhere Messenger Bag (30 دلار)

(با استفاده از این وسیله) تمام سیستم کنسول نینتندو سوییچ خود را در یک جا، برای حمل آسان نگه‌داری کنید. Everywhere Messenger Bag مجهز به قسمت‌های خالی مختلف (برای قرار دادن وسایل شخصی) است و از طراحی اسپورت مانند برخوردار است. قابلیت حمل آن به صورت دوشی و دستی نیز مهیاست.

شایان ذکر است که این لوازم جانبی معرفی شده، هنگام عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ در روز جمعه ۱۳ اسفند (۳ مارس میلادی) در دسترس قرار خواهند داشت. PowerA لوازم جانبی دیگری نیز در دست توسعه دارد که تا اواخر امسال وارد بازار خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید