کوجیما در ساخت Death Stranding از همکاران قدیمی خود در کونامی استفاده می‌کند

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

به صورت کلی، وقتی رهبر یک تیم از شرکتی که در آن فعالیت داشته است، خارج می‌شود و اقدام به ایجاد یک تیم دیگر می‌کند، همکاران قبلی‌اش برای پیوستن دوباره به او تمایل دارند. حال به نظر می‌رسد این امر اجتناب ناپذیر، برای کوجیما نیز رخ داده است. گویا وی نیز خواهان استفاده از همکاران قدیمی‌ خود، جهت ساخت جدیدترین بازی‌اش است.

همانطور که مطلع هستید، کوجیما پس از کش‌وقوس‌های فراوان از کونامی جدا شد و اقدام به تاسیس استودیوی مستقلش تحت عنوان Kojima Productions کرد؛ هنگام رونمایی از نخستین بازی وی تحت عنوان Death Stranding، مشخص شد که برخی از اشخاصی که با کوجیما در کونامی فعالیت می‌کردند، وی را در استودیوی جدیدش نیز همراهی می‌کنند. از جمله‌ی این افراد می‌توان به یوجی شینکاوا (کارگردان هنری)، Ken-Ishiro Imaizumi (تهیه کننده)، آیاکو تراشیما (دستیار شخصی) و شینجی هیرانو (رئیس سابق کونامی) اشاره کرد.

با این حال به نظر می‌رسد اشخاص دیگری از کونامی به استودیو کوجیما جهت ساخت بازی Death Stranding ملحق شده‌اند. اخیراً مطلع شدیم که کوجیما، ماساکی سایتو و جکی تان (طراح بازی)، یاسوهیرو کاواکامی (هنرمند بخش سینماتیک)، چیهوکو اوچیاما (طراح ارشد کاراکتر) را نیز وارد تیم خود کرده است. همچنین آکیو ساکاموتو، شخصی که هسته‌ی اصلی موتور بازی‌سازی فاکس (Fox Engine) را طراحی کرده نیز به کوجیما پیوسته است.

این انتقال‌ها بی‌شک تاثیر مثبتی در ساخت بازی Death Stranding خواهد گذاشت؛ چراکه این افراد ضمن داشتن روحیه‌ی خلاق و استعداد بالا، با چگونگی همکاری با کوجیما نیز آشنایی خواهند داشت و باعث پیشرفت هرچه بهتر این پروژه می‌گردند. بازی Death Stranding در تاریخ نامشخصی، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید