مایکل پچر: نینتندو سوییچ از آنچه انتظار می‌رفت، گرانتر است

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

روز گذشته کنفرانس مخصوص نینتندو جهت معرفی کامل نینتندو سوییچ برگذار شد و بالاخره شاهد اطلاعات مد نظرمان، از جمله قیمت ۳۰۰ دلاری آن بودیم. این مهم برخلاف پیش‌بینی و انتظار افراد بسیاری مبنی بر قیمت ۲۰۰ یا ۲۵۰ دلاری این کنسول است. بنابراین این افراد، این قیمت مشخص شده را گران می‌دانند. ضمن اینکه همینک با این قیمت می‌توان اقدام به تهیه‌ی کنسول‌هایی نظیر پلی‌استیشن اسلیم یا ایکس‌باکس وان اس کرد.

مایکل پچر نیز که انتظار قیمت پائین‌تری از کنسول را داشته است، بیان کرد که این قیمت درآینده برای نینتندو مشکل ساز خواهد شد. وی معتقد است که این کنسول باید ۲۰۰ دلار قیمت‌گذاری می‌شُد، چراکه عملاً انتخاب دوم بسیاری از بازیکنان خواهد بود. او پیرامون این مورد به وب‌سایت گیمینگ‌بولت گفته است که:

“این (قیمت مشخص شده) گرانتر از چیزی‌ست که من امیدوار بودم و انتظار داشتم. اگر این (قیمت نهایی) ۲۰۰ یا ۲۵۰ دلار بود، شگفت‌انگیز می‌شد، اما ۳۰۰ دلار حرکت روی سراشیبی‌ست. به‌خصوص اگر این نکته را نیز در نظر بگیریم که با همین قیمت، می‌توان کنسول‌های دیگر (رقیب) را نیز تهیه کرد. من فکر می‌کنم این (نینتندو سوییچ و قیمت آن) برای طرفداران نینتندو خوب است، اما این کنسول انتخاب دوم خیلی از افراد است.”

در ادامه از پچر در خصوص لاین‌آپ این کنسول نظرخواهی شد که وی همانند دیگر افراد، آن را فوق‌العاده خواند.

“بازی‌های فرست-پارتی این کنسول چشمگیرند، و عرضه‌ی زلدا در زمان عرضه‌ی کنسول و Mario Odyssey مدت کوتاهی پس از آن، واقعاً عالیست. دیگر بازی‌ها نیز سرگرم کننده به نظر می‌رسند. به نظرم فهرست بازی‌هایی که قرار است برای این کنسول عرضه گردد، بهتر از فهرست Wii U است.”

روز گذشته بازی‌های زیادی برای نینتندو سوییچ معرفی گشت که موجب ایجاد اشتیاق در طرفداران برای تهیه‌ی این کنسول شده است. اما همچنان قیمت مشخص شده می‌تواند جلوی موفقیت تمام عیار این کنسول را بگیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید