تصاویر جدیدی از عنوان Splatoon 2 منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

نسخه اول عنوان Splatoon را به جرئت می‌توان یکی از محبوب ترین عناوین سال ۲۰۱۵ و یکی از محبوب ترین عناوین کنسول Wii U معرفی کرد. این بازی محبوب و به شدت سرگرم کننده، حال، قصد دارد تا با نسخه دوم، محبوبیت خود را بیش از پیش افزایش دهد. دیروز در مراسم معرفی کنسول نینتندو سوییچ، از عنوان Splatoon 2 رونمایی شد تا عنوان مورد انتظار دیگری به لاین آپ این کنسول اضافه شود.

به تازگی تصاویر جدیدی از عنوان Splatoon 2 منتشر شده است که شامل اسکرین شا‌ت‌ها، تصاویر هنری و باکس آرت این بازی می‌شود. جلوه‌های بصری شاد و رنگارنگ بازی که در نسخه اول توجه همه را به خود جلب کرده بود، حال، خیلی شاد تر و با کیفیت بهتر در نسخه دوم کار شده است که همین موضوع (در کنار ویژگی‌ها و عناصر جدید) انتظار را برای تجربه کردن بازی بسیار سخت می‌کند.

طبق اطلاعاتی که نینتندو منتشر کرده است، Splatoon 2 با پشتیبانی گوشی‌های هوشمند می‌آید که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد سوییچ کنند و matchmaking و صدای چت بازی را بهتر کنند.  عنوان Splatoon 2 در تابستان سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از Splatoon 2 را در زیر مشاهده کنید و لذت ببرید. همچنین می‌توانید از اینجا، تریلر معرفی بازی را تماشا و دانلود نمایید.

NintendoSwitch-Splatoon2-character-02 NintendoSwitch-Splatoon2-character-01 NintendoSwitch-Splatoon2-boxart

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید