شرکت سگا تقاضای فوق‌العاد‌ه‌ای را برای نینتندو سوییچ می‌بیند

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵

همان طور که می‌دانید، امروز مراسم معرفی کنسول نینتندو سوییچ در توکیو ژاپن برگزار شد و اطلاعات بسیار زیادی از این کنسول منحصر به فرد به دست آوردیم. در این مراسم، تهیه کننده سری Yakuza، آقای توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi) نیز حضور داشت و در مورد کنسول جدید شرکت نینتندو اظهاراتی را بیان کرد.

تهیه کننده سری بازی Yakuza و کارگردان شرکت سگا، یعنی توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi) برروی جایگاه سخنرانی مراسم معرفی کنسول نینتندو سوییچ رفت تا در مورد نظر شخصی خود در مورد این کنسول و همچنین نظر شرکت سگا را بیان کند (به نمایندگی از سگا).

آقای ناگوشی اشاره کرد که شرکت سگا تقاضای فوق‌العاده ای را برای کنسول نینتندو سوییچ می‌بیند و قصد دارد تا برای توسعه برروی این پلتفرم، فعال و حاضر باشد. آقای ناگوشی به عنوان نظر شخصی خود بیان کردند که نینتندو سوییچ یک نوع جدید از تقاضا در بازار سخت افزار است و همان طور که واضح است، این کنسول را منحصر به فرد معرفی کردند.

آقای ناگوشی به نمایندگی از شرکت سگا قول داد که شرکت، بازی‌های جدیدی را برای نینتندو سوییچ در نظر می‌گیرد و به زودی آن‌ها را معرفی خواهد کرد. ناگوشی همچنین ادامه داد که او علاقه دارد از محتوا و طرح جدید نینتندو سوییچ استفاده و بهره ببرد و یک بازی را به شخصه برای این پلتفرم بسازد. البته در نظر داشته باشید که آقای ناگوشی هیچ اشاره‌ای به بازی شخصی خود نداشتند و نمی‌دانیم که آیا با نسخه‌ای دیگر از Yakuza طرف خواهیم بود یا یک عنوان کاملا جدید. بد نیست اشاره کنیم که توشیهیرو ناگوشی پیش از این اعلام کرده بود که دوست دارد برروی یک چیز جدید کار کند و آن چیز جدید می‌تواند همین پروژه نینتندو سوییچ باشد. باید منتظر ماند و دید که چه می‌شود.

این طور که مشخص است، کنسول نینتندو سوییچ بازی‌های بسیاری را دریافت می‌کند و خوشبختانه مانند Wii U باعث نا امیدی نمی‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید