عرضه بازی NBA 2K18 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
عرضه بازی NBA 2K18 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد

شرکت نینتندو به‌تازگی با انتشار یک ویدیو عرضه بازی NBA 2K18 برای کنسول نینتندو سوییچ را تایید کرد.

بعد از نمایش کوچکی که از سری NBA در تریلر اولیه نینتندو سوییچ در کنفرانس امروز منتشر شد، بازی NBA 2K18 بصورت رسمی در ویدیو sizzle reel در جریان این کفرانس برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد.

لازم به ذکر است که هیچ اطلاعاتی از بازی NBA 2K18 در طی این استریم زنده از سوی شرکت نینتندو با علاقه مندان به اشتراک گذاشته نشده بود، اما با انتشار ویدیوی sizzle reel ( این ویدیو نگاهی کوتاه به عناوین تایید شده برای نینتندو سوییچ داشت ) بصورت رسمی عرضه بازی NBA 2K18 را برای کنسول جدید این شرکت تایید شد و از حالا باید ورود سری موفق NBA را به این پلتفرم قطعی بدانیم. شرکت نینتندو در این رابطه در سایت خود اعلام کرد که بازی NBA 2K18 برای عرضه در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

بازی NBA 2K18 شامل بخش‌های جذاب و مختلفی خواهد بود، از جمله این بخش‌ها می‌توان به حالت‌های MyPlayer ،MyCareer ،MyTeam و MyGM اشاره کرد که به بازیباز این امکان را می‌دهد بصورت کامل بازی و حتی لیگ خود را اداره کند.

با وجود اعلام رسمی انتشار بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هنوز شرکت ۲K هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است.

آخرین نسخه از این سری با نام NBA 2K17 در تاریخ ۱۶ ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • shahab_JN گفت:

    بنظرم اگر همچین بازی های سطح بالایی برای این معرفی بشه شاید در فروشش باتوجه به قیمتش تاثیر گذار باشه چرا؟ به این دلیل که قابل حمل هستش و بازی های معروف واسش بیاد همه این رو به لپ تاپ گیمینگ با قیمت بالا ترجیح میدن(برای کسایی که زیاد در سفر هستن برای قابل حمل بودن ترش) البته قیمت خود سوییچ هم زیاده Really Pissed

    0
    0