سرویس آنلاین نینتندو سوییچ هزینه ماهانه می‌خواهد | هرماه یک بازی رایگان

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
اولین مشکل اساسی به‌وجود آمده برای کنسول نینتندو سوییچ گزارش شد

امروز در مراسم معرفی نینتندو سوییچ، شرکت نینتندو به‌صورت رسمی سرویس آنلاین خود را معرفی کرد. این سرویس همانند ایکس‌باکس لایو گلد و پلی استیشن پلاس، هزینه ماهانه می‌خواهد.

در هنگام عرضه سرویس آنلاین سوییچ به‌صورت رایگان خواهد بود و سپس در پاییز ۲۰۱۷ سرویس آنلاین برای شما هزینه در پی خواهد داشت.

برای تجربه بازی‌های چندنفره نیز باید دارای سرویس آنلاین سوییچ باشید. همچنین برنامه موبایلی نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که می‌توانند در آن پیام یا وضعیت جامعه نینتندو را مشاهده کنند.

سرویس آنلاین نینتندو سوییچ یک بازی رایگان نیز هر ماهه در اختیار اعضای خود می‌گذارد. همانند سرویس‌های گلد و پلاس، شما در صورت عضویت در سرویس آنلاین سوییچ بازی رایگانی از NES یا SNES هنگام هرماه دریافت می‌کنید. اما نکته متفاونی که وجود دارد این است که برعکس سرویس‌های گلد و پلاس، شما تنها همان ماه فرصت بازی کردن آن بازی رایگان را دارید و سپس بعد از گذشت یک ماه بازی از حالت رایگان خود خارج می‌شود و باید برای تجربه آن هزینه پرداخت کنید. همچنین این ویژگی خبر از امکان بازی عناوین NES و SNES بررروی سوییچ را می‌دهد. همچنین اعضای سرویس آنلاین سوییچ تخفیف ویژه‌ای نیز در فروشگاه آنلاین نینتندو دریافت می‌کنند.

هنوز قیمت این سرویس اعلام نشده است. نینتندو سوییچ در تاریخ سوم مارس به‌صورت رسمی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید