گیفت کارت
گیفت کارت

طراح شخصیت NieR: Automata باری دیگر یک طرح هنری را به اشتراک گذاشت

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۰

عنوان اکشن NieR: Automata قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷ است و طبق نمایش‌ها و اطلاعاتی که از این بازی دریافت کردیم، طراحی‌ها و استایل هنری بسیار خاصی بازی را غنی کرده است. طراح شخصیت این بازی، آقای یویا ناگای (Yuya Nagai) در کنار آکیهیدو یوشیدا (Akihiko Yoshida) در استودیوی CyDesignation سخت کار می‌کنند تا هر مدلی که در بازی قرار می‌گیرد، زیبا و با ظرافت  باشد.

این اولین باری نیست که آقای ناگای به این شکل، طراحی‌های خود را به اشتراک می‌گذارد. او در ماه گذشته، دو طراحی هنری دیگر نیز به اشتراک گذاشت. نکته جالب این جا است که او اشاره می‌کند برای طراحی شخصیت Pascal مشکل و درگیری داشته است زیرا اولین باری است که دست به ساخت یک ربات با شکل و شمایل قدیمی و از رده خارج شده می‌زند و تا به حال این تجربه را نداشته است. نکته جالب تر قضیه این جا است که آقای ناگای این طراحی‌های هنری زیبا را که در زیر مشاهده می‌کنید، برای کار و استفاده برای توسعه ساخت بازی خلق نکرده است و آن‌ها کاملا شخصی طراحی شده‌ و به اشتراک گذاشته شده‌اند. ناگای این طرح ها را در زمان آزاد خود پیاده می‌کند.

نسخه دموی عنوان NieR: Automata هم‌اکنون برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است و طرفداران و بازی‌بازان می‌توانند پیش از عرضه بازی، با اکشن و مکانیک‌های آن به خوبی آشنا شده و لذت ببرند. به شخصه پیشنهاد می‌کنم نسخه دموی بازی را دانلود و تجربه نمایید تا باری دیگر هنر استودیوی پلاتینیوم گیمز در خلق مبارزات و اکشن‌های فوق‌العاده را شاهد باشید.

نسخه‌ اصلی بازی در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷ برای مناطق اروپایی منتشر خواهد شد. اسکوئر اینکس قول نسخه رایانه‌های شخصی بازی را نیز به طرفداران داده است اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است. شما می‌توانید طراحی هنری جدید آقای ناگای را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید