تماشا کنید: عنوان How to Survive 2 در فوریه ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۸

به تازگی، Eko Software، استودیوی سازنده و  ۵۰۵ Games، شرکت ناشر بازی زامبی محور How to Survive 2 اعلام کرده‌اند که این بازی سبک بقا با مکانیک‌های ساخت و ساز و قابلیت بازی Co-op، قرار است در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار عرضه شود.

علاوه بر تاریخ انتشار بازی، همچنین اعلام شده است که کسانی که بازی را از طریق شبکه پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس لایو پیش خرید کنند، ۲ عدد محتوای الحاقی را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد که حیوانات خانگی، ابزار سر و اسلحه‌های قابل ارتقا را به بازی اضافه می‌کنند.

برای کسانی که با بازی How to Survive 2 آشنایی ندارند و اطلاع چندانی از آن در اختیارشان نیست باید بگوییم که How to Survive 2، دنباله عنوان موفق How to Survive شناخته می‌شود. ۱۵ سال پس از وقایع قسمت اول، بازی‌بازان خود را در میان یک هجوم زامبی عظیم و گسترده در لوییزیانا پیدا می‌کنند؛ جایی که آن‌ها باید با دیگر بازی‌بازان همکاری کنند تا نجات و بقا پیدا کنند. مانند همه بازی‌های سبک بقا، شما باید منابع را جست و جو کنید، ابزار و سلاح بسازید، کمپ بسازید و با دیگر بازی‌بازان رنگارنگ بازی که در دنیا وجود دارند، تعامل برقرار کنند. طرفداران سری همچنین متوجه شده‌اند که Kovac، غریبه ماسک زن و نویسنده راهنمای بقا نیز برای کمک به بازی‌باز حضور دارند.

عنوان How to Survive 2 پیش از این و در سپتامبر سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و البته مورد توجه بازی‌بازان و منتقدان نیز قرار گرفت. حال، باید ببینیم نسخه‌های کنسولی بازی می‌تواند به اندازه نسخه رایانه‌های شخصی موفق باشد یا خیر.

تریلر جدیدی از عنوان How to Survive 2 منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید