Shovel Knight در راه نینتندو سوییچ | عرضه بخش چند نفره برای نسخه‌های فعلی

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵

استدیوی Yacht Club Games اعلام کرده که عنوان Shovel Knight به زودی در به‌روزرسانی جدید خود به Shovel Knight: Treasure Trove بدل شده، و بازیکنان قابلیت آن را خواهند داشت تا هر بخش داستانی را به صورت جداگانه برای نسخه‌های عرضه شده بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ویندوز، مک، لینوکس و همچنین نینتندو سوییچ، خریداری کنند.

در کنار به‌روزرسانی نام این بازی و قابلیت خرید هر بخش داستانی، Shovel Knight: Specter of Torment جدیدترین بسته الحاقی رایگان این عنوان برای پلتفرم نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جدیدترین اطلاعات از این به‌روزرسانی در سایت رسمی این بازی را مطالعه کنید.

اضافه شدن قابلیت تعویض بدن با عرضه Specter of Torment

بخش تعویض بدن به صورت کامل ساخته و در بخش داستانی Shovel Knight قرار خواهد گرفت! باز نزدیک شدن به زمان عرضه این بسته الحاقی، آماده مشاهده تصاویر گرافیکی و طراحی‌های جدید از شخصیت‌ها در حالت تعویض بدن باشید. جهت آمادگی برای این بخش، در بالا می‌توانید اولین تصویر از تعویض بدن Shovel Knight و Shield Knight را مشاهده کنید.

بخش دو نفره

بالاخره! پس ار درخواست‌های بسیار! یکی از دوستان خود را آورده و در کنار یکدیگر از بازی لذت ببرید! بخش دو نفره محلی به عنوان بخشی از به‌روزرسانی جدید برای تمامی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی (بجز ۳DS و  پلی‌استیشن ویتا) منتشر خواهد شد. برای استفاده از این بخش در پلتفرم‌های نینتندو نیازی به Amiibo ندارید.

Shovel Knight: Treasure Trove

  • Shovel Knight: Shovel of Hope: بخش داستانی Shovel of Hope (بیل امید) اسم جدیدی است که ما برای نسخه ابتدایی Shovel Knight انتخاب کرده‌ایم، زیرا همانند سایر بخش‌های داستانی آن نیز به یک اسم نیاز داشت. نظر شما در مورد این اسم چیست؟
  • Shovel Knight: Plague of Shadows: بخش داستانی شخصیت Plague Knight که از سایه‌ها بیرون آمده تا شاید این شخصیت اینبار بتواند خودی نشان دهد.
  • Shovel Knight: Specter of Torment: بخش داستانی Specter of Torment (شبح عذاب) بزرگ‌ترین بخش داستانی ما تا این لحظه است. ما برای تبدیل شدن شما به فرشته مرگ بسیار هیجان‌زده هستیم.

در ادامه سال ۲۰۱۷ محتویات زیر نیز برای این عنوان عرضه خواهند شد:

  • بخش داستانی Shovel Knight: King Knight: یک بخش داستانی دیوانه‌وار با حضور شخص احمق طلایی!
  • Shovel Knight: Battle Mode: به عنوان شخصیت منفی یا قهرمان محبوب خود با حداکثر ۴ نفر دوئل کنید. (شامل نسخه‌های ۳DS و پلی‌استیشن ویتا نمی‌شود)

استدیوی Yacht Club Games همچنین از بهار پیش‌رو قیمت Shovel Knight را افزایش خواهد داد، هرچند تمامی دارندگان فعلی این عنوان به صورت خودکار نسخه Shovel Knight: Treasure Trove را دریافت کرده و می‌توانند از سایر به‌روزرسانی‌های رایگان برنامه‌ریزی شده برای این عنوان در آینده، لذت ببزند.

بخش داستانی King Knight و مبارزات ۴ نفر از جمله محتویاتی هستند که برای عرضه در ادامه سال ۲۰۱۷ برای این بازی در نظر گرفته شده‌اند. Shovel Knight هم‌اکنون برای دارندگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ویتا، نینتندو Wii U، نینتندو ۳DS، ویندوز، لینوکس، مک و تلویزیون‌های Amazon Fire قابل دسترسی است. نسخه نینتندو سوییچ این عنوان نیز امروز معرفی شده و قرار است به زودی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید