تماشا کنید: تریلر زمان عرضه عنوان Rise & Shine منتشر شد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

امروز، Super Awesome Hyper Dimensional Mega Team، سازنده و Adult Swim، ناشر بازی Rise & Shine، تریلر زمان عرضه این عنوان را منتشر کردند.

عنوان اکشن سکوبازی Rise & Shine فردا، ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و با قیمت ۱۴٫۸۸ دلار منتشر می‌شود.

اگر تا به حال از عنوان Rise & Shine چیزی نشنیده‌اید و اطلاعات و شناختی از آن ندارید، می‌توانید یک معرفی کوتاه از بازی که به وسیله سازندگان منتشر شده است را در زیر مطالعه کنید:

Rise & Shine با ترکیب عناصر شوترهای آرکید، جهنم گلوله و بازی‌های معمایی سکوبازی، یک عنوان چالش برانگیز در مورد هر چیزی است که ما از‌ بازی‌های ویدیویی دوست داریم و به اندازه کافی حس شوخ طبعی در بازی یافت می‌شود.

برای نجات دادن دنیای بازی، Rise باید به طور نزدیکی با همکار جدید خود، یعنی Shine کار کند؛ کسی که گلوله‌های خاصی را به بازی اضافه می‌کند و حرکات ویژه تنها چیزی است که باعث می‌شود این دو از مراحل طراحی شده با دست در بازی موفق و در واقع زنده خارج شوند. استراتژی خود را آماده کنید و ابزارتان را ارتقا دهید و برای نابود کردن مهاجمان Nexgen آماده شوید تا با این کار، دوباره شادی و سرگرمی را به دنیای بازی بازگردانید.

با توجه به چیزهایی که از بازی Rise & Shine دیده و شنیده ایم، به نظر می‌آید این بازی بسیار سرگرم کننده و موفق ظاهر شود. شما می‌توانید در زیر تریلر زمان عرضه عنوان Rise & Shine را تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید