تصاویر جدید و زیبایی از عنوان NiOh منتشر شد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹

کویی تکمو به تازگی تصاویر جدید و زیبایی از عنوان مورد انتظار NiOh منتشر کرده است. هر از چند گاهی این شرکت اقدام به انتشار تریلرها و تصاویری از بازی خود می کند و هر چه بیشتر از این عنوان می بینیم، بیشتر به آن امیدوار می شویم.

در تصاویر منتشر شده از عنوان NiOh به طور کلی، یکی از تاریخی ترین نبردهای تاریخ ژاپن نشان داده شده است که قهرمان اصلی بازی، یعنی ویلیام آدامز نیز در آن شرکت کرده است.

اولین چیزی که در تصاویر نبرد، توجه ما را جلب می‌کند، چهار عدد از شخصیت‌های تاریخی و واقعی بازی است که در نبرد Sekigahara حضور داشته‌اند. طرفداران بازی و البته طرفداران شرکت کویی تکمو، حتما با تاداکاتسو هوندا (Tadakatsu Honda)، ناوماسا لی (Naomasa Ii)، ماگویچی سایگا (Magoichi Saiga) و مارومه ناگایوشی (Marume Nagayoshi) آشنایی دارند.

تاداکاتسو هوندا و ناوماسا لی در چندین بازی پیشین کویی تکمو حضور داشته‌اند که شامل سری Samurai Warriors و بازی‌های Toukiden ،Kessen ،Warriors Orochi و بازی‌های دیگر می‌شوند.

همان طور که در ابتدا گفته شد، نبرد Sekigahara یکی از معروف ترین و تاریخی ترین نبردها در تاریخ کشور ژاپن بوده است و این نبرد در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۱۶۰۰ به براندازی Sengoku Jidai ختم شده است. شخصیت اصلی یا قهرمان داستان NiOh، یعنی ویلیام آدامز، در این نبرد به همراه ۱۰,۰۰۰ سرباز به میدان جنگ می‌رود.

از آن جایی که این نبرد به متولد شدن tokugawa Shogunate می‌انجامد و Ieyasu Tokugawa یک شخصیت مهم تاریخی در داستان NiOh معرفی می‌شود، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که نبرد Sekigahara احتمالا نقطه بزرگ و مهمی در داستان کلی بازی خواهد بود.

اما مگر می‌شود درباره NiOh صحبت کنیم و این مقدار از نبردهای تاریخی و واقعی بگوییم، اما از تخیل و غولآخرهای فوق‌العاده بازی صحبتی نکنیم. در تصاویر منتشر شده از بازی، دو غولآخر بزرگ و با ظاهری به شدت خوب و خشن را مشاهده می‌کنیم که در همان نبرد Sekigahara حاضر می‌شوند و Karasutengu و Gashadokuro نام دارند.

عنوان NiOh در تاریخ ۷ فوریه سال ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و البته به صورت مستقیم از طرف سونی انتشار پیدا می‌کند. این در حالی است که بازی‌بازان اروپایی باید یک روز بیشتر صبر کرده و بازی را در ۸ فوریه تهیه کنند. در آخر نیز، NiOh در ۹ فوریه در ژاپن منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را در زیر مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از اینجا تریلر جدید بازی را تماشا و دانلود نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید