The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای عرضه در ماه مارس توسط GAME لیست شد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

با اینکه به احتمال بسیار زیاد تا فردا از تاریخ انتشار دقیق بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild مطلع خواهیم شد، اما همچنان از سوی منابع مختلف، تاریخ انتشار احتمالی این بازی مشخص می‌گردد. در تازه‌ترین این اتفاقات، خرده‌فروشی گیم (GAME)، این عنوان را برای عرضه در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی، برای پیش‌خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

اخیراً یکی از کاربران وب‌سایت نئوگف، تصویری را در این وب‌سایت به اشتراک گذاشته است که طبق آن، خرده‌فروشی گیم، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را برای عرضه‌ی در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی در دسترس قرار داده است. این برای نخستین بار نیست که منابع مختلف، خبر از عرضه‌ی این بازی در این ماه می‌دهند. پیش از این، با توجه به عرضه شدن کنسول نینتندو سوییچ در این ماه، منابع مختلفی خبر از عرضه‌ی همزمان این بازی با این کنسول جدید نینتندو داده‌اند که به طور مشخص می‌توان به لورا کیت (Laura Kate) اشاره کرد که بار دیگر بر صحت ادعای خود پافشاری کرده است. با این حال، باید تا فردا و کنفرانس رسمی رونمایی کامل از کنسول نینتندو سوییچ و بازی‌های آن منتظر بمانیم تا بالاخره تاریخ انتشار این بازی مشخص گردد.

بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید