تاریخ آغاز بتای دوم Halo Wars 2 مشخص شد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷

مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، تاریخ آغاز نسخه‌ی آزمایشی (بتا) دوم بخش چندنفره‌ی بازی Halo Wars 2 را برای پلتفرم‌های ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان، رسماً مشخص کردند. نسخه‌ی آزمایشی مذکور از روز جمعه ۱ بهمن (۲۰ ژانویه) آغاز و تا روز دوشنبه ۱۱ بهمن (۳۰ ژانویه) ادامه خواهد داشت.

این سری، حالت جدید مبتنی بر کارت Blitz نیز قابل بازی خواهد بود. Proving Grounds نقشه‌ی این نسخه خواهد بود و همچنین مَچ‌میکینگ (matchmaking) یک‌ به یک، دو به دو و سه به سه نیز امکان‌پذیر است. نکته‌ی جالب توجه، تصمیم استودیوی توسعه‌دهنده‌ی این بازی برای در دسترس قرار دادن حالت‌های Faction Leaders و Blitz از نسخه‌ی کامل برای این نسخه‌ی آزمایشی‌ست؛ چراکه به موجب آن، علاقه‌مندان آزادی بیشتری برای تجربه‌ و آزمایش این بازی خواهند داشت. هر چند احتمالاً، این تصمیم جهت متعادل‌سازی بخش کارت‌های بازی گرفته شده است. چالش‌های روزانه و هفتگی نیز در طی این نسخه‌ی آزمایشی‌، در نظر گرفته شده است.

بازی مورد انتظار Halo Wars 2، روز سه‌شنبه ۳ اسفند ماه (۲۱ فوریه ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. پیش از این مایکروسافت تصمیم داشت این بازی را در سال گذشته‌ی میلادی روانه‌ی بازار کند که جهت بهبود و رفع مشکلات آن، اقدام به تاخیر عرضه‌ی این عنوان کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید