گیفت کارت
گیفت کارت

سونی: بازی‌های معرفی نشده‌ی بیشتری برای پلی‌استیشن ۴ در راه است

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

همانطور که مطلع هستید، اخیراً سونی یک ویدئو جهت معرفی بازی‌هایی که قرار است برای پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۷ میلادی و بعد از آن عرضه گردد، منتشر کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد هنوز تعدادی بازی دیگر نیز قرار است از سوی سونی در یکی دو سال آینده شاهد باشیم که تاکنون معرفی نشده‌اند.

شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، در گفتگوی اخیر خود به طور مشخص بیان کرده است که هنوز بازی‌های معرفی نشده‌ی زیادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ توسط سونی در دست توسعه قرار دارند و به زودی رونمایی خواهند شد. این گزارش از آخرین شماره‌ی مجله‌ی Dengeki PlayStation بدست آمده است.

اگرچه وی اطلاعات بیشتری پیرامون این مورد منتشر نکرد، اما به احتمال بسیار زیاد سونی در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2017، که کمتر از چند ماه دیگر زمان به برگذاری آن باقی‌مانده است، از این بازی‌ها رونمایی خواهد کرد. سونی همواره در کنفرانس‌های اخیر خود سوپرایزی ویژه برای طرفداران برند پلی‌استیشن تدارک دیده بود (به طور مشخص کنفرانس خبری این شرکت در رویداد PlayStation Experience) و آن طور که از شواهد پیداست، یکی از بازی‌های معرفی نشده‌ی مد نظر یوشیدا، عنوان مورد انتظار Bloodborne 2 باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید