گزارش: تاریخ انتشار Telltale’s Guardians of the Galaxy لو رفت

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲

طبق گزارش اخیری که از سوی خرده‌فروشی گیم‌استاپ (GameStop) منتشر شده است، تاریخ انتشار بازی Telltale’s Guardians of the Galaxy مشخص شده است. این خرده‌فروشی تاریخ احتمالی عرضه‌ی این بازی را روز جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۱آوریل ۲۰۱۷) اعلام کرده است.

اگرچه تاکنون تاریخ انتشار رسمی این بازی مشخص نشده است اما با توجه به دو دلیلی که ادامه شرح خواهیم داد، می‌توان این تاریخ را درست خواند. یک، این تاریخ در صفحه‌ی مخصوص این بازی در وب‌سایت این فروشگاه قرار گرفته است و این خرده‌فروشی یدی طولانی در لو دادن تاریخ عرضه‌ی بازی‌ها دارد. دو، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 «نگهبانان کهکشان: قسمت دوم»، از ماه مه (May) میلادی روانه‌ی پرده‌ی سینماها خواهد شد؛ بنابراین عرضه‌ی این بازی که اقتباسی از این سری فیلم‌ است در این بازه‌ی زمانی نزدیک، یک هفته قبل از اکران فیلم، امری معقول به نظر می‌رسد.

گیم‌استاپ همچنین خلاصه‌ای جزئی از داستان این بازی را نیز منتشر کرده است که به موجب آن، نگهبانان کهکشان، قدرتِ مصنوعی توصیف‌ناپذیری را کشف کرده‌اند و باید مانع دست‌یابی دشمن بی‌رحم خود به آن شوند. آن‌ها سفر خود را از زمین آغاز و در طی پنج قسمت به مناطق دیگر کهکشان سفر خواهند کرد؛ شخصیت اصلی بازی نیز استارلُرد (Starlord) خواهد بود.

بازی Telltale’s Guardians of the Galaxy، در تاریخ نامشخصی برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید