باندل ایکس‌باکس وان S بازی Minecraft برای عرضه در ژاپن معرفی شد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵

به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت از تلاش خود برای گرفتن بخشی از بازار خاصِ کشور ژاپن دست برنمی‌دارد. این بار آن‌ها تصمیم دارند تا باندل ایکس‌باکس وان S بازی محبوب Minecraft را در این کشور عرضه کنند. با در نظر گرفتن شهرت و محبوبیت بازی Minecraft در کشور ژاپن، این امر حرکتی هوشمندانه از سوی مایکروسافت تلقی می‌گردد؛ بازی مذکور، پرفروش‌ترین بازی کنسول دستی ویتا در این کشور است و نمودار فروش نسخه‌ی Wii U آن از زمان عرضه سیری صعودی را طی کرده است.

شایان ذکر است که نسخه‌ی Wii U بازی Minecraft، پرفروش‌ترین بازی‌ایست که از سوی مایکروسافت در کشور ژاپن عرضه گردیده است؛ بنابراین شاید این مهم دلیل قانع کننده‌ای برای این اقدام مایکروسافت باشد.

این باندل ۵۰۰ گیگابایتیِ سفید رنگ کنسول ایکس‌باکس وان S حاوی نسخه‌ای از بازی محبوب Minecraft است که با قیمت ۲۹٫۹۸۰ یون به فروش می‌رسد؛ قیمتی معادل یک کنسول پلی‌استیشن ۴ (بدون بازی). این پیشنهادی معقولانه از سوی مایکروسافت به بازیکنان ژاپنی‌ست اما با توجه به سلیقه‌ی خاص آن‌ها و دانستن این نکته که بازی‌ها و خود کنسول ایکس‌باکس وان مطابق سلیقه‌ی آن‌ها نیست، نمی‌توان خیلی به فروش آن امیدوار بود. ضمن اینکه چندی پیش خبر لغو شدن پروسه‌ی ساخت بازی Scalebound نیز منتشر گردید؛ بازی‌ای که انتظار می‌رفت با عرضه‌اش تحرکی به فروش ضعیف ایکس‌باکس وان در ژاپن دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید