گزارش: فروشگاه والمارت نینتندو سوئیچ را با قیمت ۳۹۹ دلار برای پیش‌خرید قرار داد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

تاکنون پیش‌بینی شده است که کنسول نینتندو سوئیچ با قیمتی در حدود ۲۵۰ دلار یا کمتر، از سوی شرکت نینتندو وارد بازار گردد؛ تحلیلگران معتقدند اتخاذ این قیمت امری معقول از سوی نینتندو خواهد بود چراکه احتمالاً با سخت‌افزاری ضعیف‌تر نسبت به رقیب‌هایش یعنی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ طرف باشیم.

با این حال، یکی از کاربران ردیت (Reddit) تصویری در این وب‌سایت به اشتراک گذاشته که به موجب آن مشخص گردیده است که خرده فروشی والمارت (Walmart)، نینتندو سوئیچ را با قیمت ۳۹۹ دلار برای پیش‌خرید در دسترس قرار داده است. با اینکه این شخص ادعا می‌کند یکی از کارمندان والمارت است اما با این حال احتمال جعلی بودن این تصویر همچنان وجود دارد.

عده‌ای بر این باورند که نینتندو تصمیم دارد کنسول خود را در بسته‌بندی‌های مختلف با محتویات گوناگون و در نتیجه قیمت‌های متفاوت وارد بازار کند؛ که در نتیجه، احتمال صحت شایعه‌ی مذکور وجود دارد. با در نظر گرفتن این نکته، همچنان قیمت مشخص شده زیاد محسوب می‌گردد مگر اینکه ضمن داشتن لوازم جانبی مختلف، شاهد عرضه‌ی بازی‌ای قابل توجه نیز در کنار این کنسول باشیم.

نینتندو تصمیم دارد در روز جمعه ۲۴ دی ماه (۱۳ ژانویه میلادی) کنفرانسی با هدف معرفی کامل تازه‌ترین کنسول خود برگزار کند؛ در نتیجه به احتمال بسیار زیاد در جریان این رویداد از قیمت و تاریخ دقیق عرضه‌ی نینتندو سوئیچ و همچنین بازی‌های در دست توسعه‌ی آن مطلع خواهیم شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید