گیم‌پلی بازی PREY شباهت‌های زیادی به بازی Dishonored 2 خواهد داشت

۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
بازی PREY از بخش‌های پایانی مختلفی برخوردار خواهد بود

بدون شک بازی PREY یکی از موردانتظار ترین عناوینی است که قرار است در سال جاری منتشر شود، این بازی توسط استودیوی آرکین طراحی و توسعه یافته است. به‌تازگی جزییاتی از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که براساس این اطلاعات گیم‌پلی بازی PREY شباهت‌های زیادی با عنوان قبلی این استودیو، بازی شوتر اول شخص Dishonored 2 خواهد داشت.

البته این موضوع به‌ این معنی نخواهد بود که شما شاهد همان المان‌های استفاده شده در بازی قبلی آرکین این‌بار در قالب عنوان PREY باشید، در واقع در دنیای PREY شما نیاز به جست و جو در محیط و انتخاب تصمیم‌های مختلف برای پیشروی در بازی خواهید داشت که از این حیث شباهت‌هایی با بازی Dishonored 2 خواهد داشت.

رییس شرکت بتسدا، پت هاینس در این باره می‌گوید:

استودیوی آرکین تسلط بسیار کاملی بر روی ساخت و طراحی عناوین شوتر اول شخص دارد، سری Dishonored در واقع نماد سیر تکاملی تجربیات این استودیو در زمان فعالیت خود بوده است و از همین رو وقتی شما در نگاه اول به بازی PREY دقت می‌کنید این احساس به سراغ شما می‌آید که این عنوان شباهت زیادی به بازی Dishonored دارد اما من باید به شما بگویم که شما با یک عنوان متفاوت و بسیار سرگرم کننده روبرو خواهید شد اما هسته اصلی بازی همانند سایر عناوین این استودیو می‌باشد بصورتی که شما باید در محیط‌های بازی به جست و جو بردازید و تصمیمات مهمی را با توجه به شرایط حاکم اتخاذ کنید.

بازی PREY به وسیله موتور بازیسازی CRYENGINE توسعه یافته است و استودیوی آرکین مدعی شده است که این عنوان همانند بازی Dishonored 2 دارای مشکلات اساسی در پلتفرم رایانه‌های شخصی نخواهد بود.

عنوان PREY در تاریخ نامعلومی در سال جاری منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید