بتای محدود عنوان For Honor از ۲۶ ژانویه آغاز خواهد شد

۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
سیستم مورد نیاز برای بازی For Honor اعلام شد

شوالیه‌ها، وایکینگ‌ها و سامورایی‌ها از تاریخ ۲۶ ژانویه سال جاری می‌توانند در بازی For Honor به نبرد با یکدیگر بروند.

عنوان For Honor یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است شکی وجود ندارد که طرفداران و بازی‌بازان بسیاری منتظر تجربه این بازی هستند. پیش از این اعلام شده بود که عنوان For Honor دارای نسخه بتا خواهد بود اما تاریخ انتشار از آغاز آن به گوش نرسید. حال، می‌دانیم که زمان زیادی تا انتشار بتا باقی نمانده است.

یوبی‌سافت به تازگی اعلام کرده است که نسخه بتای عنوان For Honor از تاریخ ۲۶ ژانویه تا ۲۹ این ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود و  افرادی که در این بتا شرکت کردند، اجازه دسترسی به هر سه حزب و جناح بازی داده خواهد شد تا در مبارزات خشن بخش چند نفره از آن‌ها استفاده کنند.

در کنار بخش چند نفره بازی، بازی‌بازان می‌توانند در نسخه بتای محدود، بخش War of the Factions را نیز امتحان کنند. جایی که بازی‌بازان در یک نبرد سخت بین سه گروه و حزب بازی باید تا آخرین لحظه مبارزه کنند و هر چه بیشتر پیروزی به دست آوردند، پاداش بیشتری نیز به آن‌ها داده خواهد شد. این بخش به نظر بسیار جالب و قابل توجه می‌رسد. بتای محدود بازی همچنین جوایز و پاداش های دیگری نیز دارد و بازی‌بازانی که در بتا شرکت و آن را تجربه کرده‌اند، می‌توانند اطلاعات و داشته‌های خود را به بازی اصلی نیز منتقل کنند (زمانی که نسخه اصلی بازی منتشر شد).

ثبت نام برای نسخه بتای عنوان For Honor هنوز باز و در دسترس است و شما می‌توانید به راحتی و با رفتن به صفحه ثبت نام، فرصت تجربه بازی را داشته باشید.

عنوان For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر سینمایی جدید بازی را که مخصوص نسخه بتای محدود منتشر شده است، در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید