خرده فروشی خبر از عرضه‌ی Pokemon برای Nintendo Swicth داد

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴

عرضه‌ی نسخه‌ای از سری محبوب Pokemon در این بازه‌ی زمانی برای کنسول نینتندو سوئیچ انتظاری زیادی‌ست؛ چراکه چند هفته‌ایست دو بازی Pokemoon Sun و Pokemon Moon برای کنسول نینتندو ۳Ds عرضه شده‌اند و فروش خوبی را نیز تجربه می‌کنند. با این حال مدتی‌ست که شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ای از سری Pokemon تحت عنوان Pokemon Stars برای کنسول نینتندو سوئیچ هستیم و روز به روز نیز منابع خبری بیشتری از این امر خبر می‌دهند؛ برخی از منابع می‌گویند این بازی، همان Pokemon Sun/Moon هستند که برای این کنسول بهینه شده‌اند و عده‌ای دیگر نیز بر این باورند که شاهد نسخه‌ی جدیدی از این سری هستیم.

اخیراً یکی از خرده‌فروشی‌های صاحب نام صنعت بازی‌های ویدئویی، یعنی فروشگاه گیم‌استاپ (GameStop)، صفحه‌ی محصول جدیدی را برای کنسول نینتندو سوئیچ به وب‌سایتش اضافه کرده که به صورت مستقیم در آن بیان شده Pokemon از طریق این سیستم جدید در خانه قابل بازی خواهد بود. به نظر می‌رسد که این مهم مهر تائیدی بر عرضه‌ی Pokemon برای کنسول نینتندو سوئیچ باشد.

چه از این بازی در جریان رویداد روز پنج شنبه که در آن شاهد رونمایی کامل نینتندو سوئیچ و نشر اطلاعات تکمیلی آن هستیم، رونمایی گردد و چه نگردد، واضح است که بالاخره روزی شاهد عرضه‌ی نسخه‌ای از سری Pokemon برای کنسول‌های خانگی خواهیم بود. البته عده‌ای بر این باورند که با توجه به فروش خوب Pokemon Sun و Pokemon Moon در این چند وقت اخیر و این مورد که این دو بازی اخیراً عرضه شده‌اند، به نظر می‌رسد نینتندو در این لحظه اقدامی به رونمایی از نسخه‌ای جدید از این سری نکند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بابت تا روز پنج شنبه و رویداد معرفی نینتندو سوئیچ منتظر بمانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید