محیط‌های غیرقابل دسترسی زیادی در بازی Final Fantasy 15 توسط بازیبازان شناسایی شده است

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶
تصاویر جدیدی از اجرای بازی Final Fantasy XV بر روی کارت گرافیک GeForce GTX1080Ti منتشر شده است

همانطور که می‌دانید بازی Final Fantasy XV دارای یک دنیای بسیار بزرگ می‌باشد با این حال به‌نظر می‌رسد سازندگان از قبل شرایطی را در بازی ایجاد کرده‌اند که این قابلیت وجود داشته باشد که دنیای بازی از وسعت بیشتری نیز در صورت نیاز برخوردار شود زیرا در حال حاضر مناطق زیادی در بازی مشخص شده که در دسترسی بازیبازان قرار نگرفته است.

به‌تازگی کاربری با نام مستعار Fotm Hero در شبکه یوتیوب مشغول به نمایش درآوردن نقاط و مکان‌هایی از بازی Final Fantasy XV می‌باشد که دسترسی به آن‌ها در حال حاضر غیرممکن است.

این کاربر به بررسی دقیق مناطق Cartanica ،Eusciello ،Pagla و Tenebrae پرداخته و در این رابطه عنوان کرده است که فقط منطقه Cartanica بصورت کامل در اختیار بازیبازان قرار داده شده است و سایر مناطق بصورت کامل بارگذاری نمی‌شوند، به گفته او:

فقط مناطق اطراف Cartanica بصورت کامل در دسترسی ما قرار گرفته است و به همین خاطر است که جزییات بسیار زیادتر و بهتری نسبت به سایر منطق دارد. زمانی که سعی داشتم به یک سری مکان‌های ناشناخته در سایر مناطق بازی بروم، این عمل برای من میسر نمیشد.

هنوز مشخص نشده است که چرا این مناطق مبهم در بازی طراحی شده است، شاید به این دلیل می‌باشد که سازندگان در ابتدا قصد داشتند از این مناطق استفاده کنند اما بنابر دلایلی دسترسی این مناطق از بازی حذف گردید البته این احتمال نیز وجود دارد که سازندگان در آینده با انتشار محتواهای جدید این مناطق را در دسترسی بازیبازان قرار بدهند زیرا شرکت Square Enix همواره توجه ویژه‌ای به حمایت از عناوین خود پس از انتشار داشته است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید