تصاویر جدیدی از بازی Zelda: Breath of the Wild منتشر شد

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
وسعت نقشه بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild نه برابر بزرگ تر از Skyrim می‌باشد

شرکت نینتندو به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی نقش‌ آفرینی در دست توسعه خود، The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر کرده است.

نینتندو پیش از این تصمیم گرفته بود که بصورت مرتب تصاویر جدید و هنری از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را در حساب فیسبوک بازی با علاقه‌مندان به اشتراک بگذارد، در جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازی شما می‌توانید چهره و پوشش ظاهری یک کارگر Hyrule و یک مکان قرارگاه مانند که به شکل یک اسب طراحی شده است را مشاهده کنید.

تصاویری که در قسمت پایانی خبر مشاهده می‌کنید در واقع آخرین تصاویری است که تا این لحظه توسط شرکت نینتندو برای بازی پرطرفدار The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شده است، نینتندو پیش از این تصاویر زیبایی از شخصیت اصلی بازی، یک تصویر زیبا در رابطه با تعطیلات سال جدید و تصویر جالبی که شخصیت اصلی بازی را در حالی که مشغول گرم کردن خود در کنار آتش بود، به نمایش گذاشته بود.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild قرار است در سال جاری برای Wii U و کنسول جدید نینتندو سوییچ منتشر شود، با اینکه هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار این عنوان منتشر نشده است اما به‌نظر می‌رسد شاهد عرضه بازی در ماه مارس خواهیم بود.

در قسمت زیر این تصاویر جدید از بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید