ساخت Scalebound رسماً لغو شد

20 دی 1395 - 23:49

طبق گفته‌ی برخی از منابع، عنوان اکشن و به شدت مورد انتظار Scalebound که توسط استودیوی کاربلد پلاتینیوم گیمز ساخته می‌شود، ظاهراً در روند توسعه‌اش به مشکل برخورده است و حتی امکان دارد که ساخت آن لغو شود.

انتظار می‌رود که به‌زودی، مایکروسافت رسماً اطلاعاتی درباره‌ی این موضوع به اشتراک بگذارد زیرا با مراجعه‌ی وب‌سایت معتبر کوتاکو به مایکروسافت، این شرکت به‌طور خلاصه گفت:

مایکروسافت باید به‌زودی جزئیاتی از Scalebound را به اشتراک بگذارد.

همان‌طور که مطلع هستید، عنوان Scalebound با کارگردانی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، مدت‌هاست که در دست ساخت قرار دارد و حدود سه سال از معرفی آن در E3 2014 توسط مایکروسافت می‌گذرد. همچنین چندین بار با تاخیر مواجه شده است و طی چند ماه اخیر، اخبار زیادی از آن نشنیده‌ایم و در پست هفته‌ی گذشته‌ی Xbox Wire که مربوط به بازی‌های آینده‌ی ایکس‌باکس وان بوده، حضور نداشته است. علاوه بر این‌ها، مایکروسافت صفحه‌ی رسمی Scalebound را نیز از وب‌سایت ایکس‌باکس حذف کرده است!

به‌روزرسانی: مایکروسافت رسماً لغو شدن ساخت Scalebound را تایید کرد و بیانیه‌ی زیر را منتشر نمود:

مایکروسافت پس از بررسی‌های دقیق، این تصمیم را گرفت که ساخت Scalebound را لغو کند و به آن خاتمه دهد. ما به سختی کار می‌کنیم تا در سال جاری، بازی‌های عالی و مختلفی نظیر Halo Wars 2 ،Crackdown 3 ،State of Decay 2 ،Sea of Thieves و… را ارائه دهیم.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید