گزارش: برنامه‌های مراسم معرفی نینتندو سوییچ لو رفت

۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲
اولین مشکل اساسی به‌وجود آمده برای کنسول نینتندو سوییچ گزارش شد

در یک اتفاق جالب و باور نکردنی، تصویری منتشر شد که برنامه‌های نینتندو برای مراسم معرفی کنسول نینتندو سوییچ و همچنین تاریخ‌های انتشار بعضی از بازی‌های ترد پارتی این کنسول لو رفت.

در تصویر لو رفته، پوستری را مشاهده می‌کنیم که تاریخ انتشار بازی‌های ترد پارتی کنسول نینتندو سوییچ را نشان می‌دهد و این در حالی است که به تاریخ برگزاری مراسم نینتندو نزدیک و نزدیک تر می‌شویم. یک تصویر لیک شده و لو رفته نیز به تازگی در IGN France و در توییتر منتشر شده بود که سریعا حذف گردید.

این تصویر با گوشی تلفن گرفته شده است و در واقع لاین آپ عناوین نینتندو سوییچ را نشان می‌دهد این برنامه و تاریخ‌های انتشار قطعا بخش بزرگی از مراسم رونمایی نینتندو در توکیو را تشکیل می‌دهد. در حال حاضر مشخص نیست که این تصویر ساختگی و تقلبی است یا خیر اما با توجه به نزدیکی زمان برگزاری مراسم نینتندو، به هیچ وجه دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

شاید بزرگترین نکته‌ای که می‌توان از این تصویر دریافت کرد، تاریخ انتشار خود کنسول باشد زیرا در جدول مشاهده می‌کنیم که تاریخ انتشار بازی‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild ،Mario Kart 8: Switch it! و Splatoon، زمان ۱۷ مارس ذکر شده است که همگی عناوین روز لانچ کنسول نینتندو سوییچ هستند. عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild که قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷ است و Mario Kart 8: Switch It! نیز نسخه بازسازی شده و بهینه شده بازی محبوب Mario Kart 8 برای سوییچ در نظر گرفته می‌شود (دقیقا مانند بازی Splatoon).

تصویر لو رفته با این که کیفیت خوبی ندارد اما نام بازی‌های بزرگ و به شدت محبوبی را در آن مشاهده می‌کنیم. عناوینی که می‌توانند به راحتی کنسول نینتندو سوییچ را در سال ۲۰۱۷ به موفقیت برسانند. عناوین The Legend of Zelda Breath of the Wild ،Super Mario Frost Land ،Splatoon Counter Attack ،Super Smash Bros Switch ،Pikmin World ،Minecraft Switch Edition در کنار بازی‌های دیگر Dragon Quest XI ،Super Mario RPG Rabbids Invasion ،Super Mario RPG Rabbids Invasion ،The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition ،NBA 2K17 ،FIFA 17 وJust Dance 2017 بازی‌های بزرگ و بسیار پرطرفداری هستند و هر کدام نقش بزرگی در موفقیت سوییچ خواهند داشت؛ موضوعی که نینتندو سخت به دنبال آن است.

این موضوع در حالی است که تاریخ انتشار بسیاری از بازی‌های نام برده شده، بسیار نزدیک به انتشار کنسول هستند. به عنوان مثال Assassin’s Creed Egypt و Pikmin World قرار است در ۲۴ مارس منتشر شوند و به بازی‌های روز لانچ نیز اشاره شد.

با مشاهده این فهرست بازی‌ها، انتظارمان برای مراسم ۱۲ ژانویه نینتندو در توکیو ژاپن بیشتر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید