فروشگاهی تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 را لو داد

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۴
شرکت تیک تو می‌خواهد طرفداران از بازی Red Dead Redemption 2 نهایت لذت را ببرند

این روزها بازار نشر اخبار مهم صنعت بازی‌های ویدئویی از جمله تاریخ انتشار بازی‌ها، پلتفرم‌ها و دیگر مصحولات مرتبط توسط خرده فروشی‌ها بسیار داغ است؛ اغلب این خرده فروشی‌ها به دلیل عجله‌ای که برای به‌روزرسانی صفحه‌ی ایجاد شده برای یک محصول خاص دارند زودتر از موعد مقرر ناشر آن محصول، تاریخ عرضه‌ی آن را در وب‌سایت خود درج و اعلام می‌کنند. برخی از این شایعات اشتباه از آب در می‌آیند و برخی دیگر نیز به واقعیت می‌پیوندند.

با این حال به نظر می‌رسد این وضعیت برای جدیدترین و مهم‌ترین پروژه‌ی شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، یعنی Red Dead Redemption 2، نیز پیش آمده است؛ اینبار اما بر خلاف روند گذشته یک خرده فروشی در انگلستان که بر روی لباس و اقلام مشابه تمرکز دارد اقدام به این کار کرده که البته همچنان از اهمیت آن به دلیل مطرح بودن این خرده فروشی کم نمی‌کند.

بر اساس این اعلام این خرده فروشی، روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۶ (۲ اکتبر میلادی) خواهیم توانست جدیدترین نسخه از سری محبوب Red Dead را تجربه کنیم. با این حال حتی اگر این تاریخ انتشار صحت داشته باشد باید انتظار تغییر آن را نیز داشته باشیم چرا که شرکت راک‌استار یدی طولانی در تاخیر زدن بازی‌هایش دارد. بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در زمان نامشخصی در پائیز سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. هنوز خبر دقیقی از وجود یا عدم وجود نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی مطرح نیست اما با توجه به سابقه‌ی راک‌استار احتمال عرضه‌ی این نسخه برای این بازی بسیار کم است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید