برنامه PlayStation Live Events Viewer از فردا دیگر قابل استفاده نخواهد بود

۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶

شرکت سونی اعلام کرده که PlayStation Live Events Viewer، برنامه‌ای که برای خریداری و مشاهده رویداد‌های ورزشی زنده و همچنین سایر رویداد‌های رایگان در کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌شد، از فردا دهم ژانویه به فعالیت‌های خود پایان خواهد داد.

ظاهرا شعبه سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی با ارسال ایمیل‌های به اعضای خبرنامه شبکه پلی‌استیشن، در کنار رونمایی از این خبر اعلام کرده که حذف شدن این برنامه مشکلی برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ ایجاد نخواهد کرد. به گفته این شرکت دارندگان پلی‌استیشن ۴ می‌توانند از فردا به صورت مستقیم رویداد‌های مورد علاقه خود را از فروشگاه پلی‌استیشن خریداری کرده و آن‌ها را در بخش «ویدیو‌های من» مشاهده کنند.

در حالی که دارندگان پلی‌استیشن ۴ از این گزینه برخوردار خواهند بود، متاسفانه افرادی که از پلی‌استیشن ۳ استفاده می‌کنند این گزینه جدید را نداشته و دیگر نمی‌توانند رویداد‌های مورد علاقه خود را به صورت زنده از طریق این کنسول دنبال کنند.

برنامه PlayStation Live Events Viewer شرکت سونی در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک برنامه رایگان برای مشاهده محتویات زنده بر روی کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و سال بعد با عرضه پلی‌استیشن ۴ راه خود را به سمت کنسول نسل هشتم این شرکت نیز پیدا کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید