Job Simulator سه میلیون دلار فروش داشته است

۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

عنوان واقعیت مجازی Job Simulator برای سازنده‌اش یعنی Owlchemy، سودآور بوده و تاکنون ۳ میلیون دلار فروش داشته است که فروش خوبی به حساب می‌آید.

الکس شوارتز (Alex Schwartz) به‌عنوان مدیر عامل استودیوی Owlchemy، درباره‌ی این عنوان و موفقیتش توضیحاتی ارائه داده و گفته است:

من فکر می‌کنم که بخش بزرگی از موفقیت Job Simulator، به این دلیل است که تماشای تجربه‌ی آن در واقعیت مجازی، بسیار جالب به نظر می‌رسد. خیلی از مردم دیده‌اند که یوتیوبر مورد علاقه‌ی خودشان، بازی ما و محیط آن را تجربه می‌کند و این کار برای به نمایش گذاشتن واقعیت مجازی عالی است. این تلاش‌های اولیه برای ترکیب دنیای واقعی و واقعیت مجازی بهترین راه برای این است که به مردم نشان دهیم درون یک فضای مجازی، چه حس و حالی خواهند داشت. بنابراین، ما به استریمرها این اجازه را دادیم که به راحتی، ویدئوهایشان از واقعیت مجازی را به اشتراک بگذارند که برای مردم واضح و قابل فهم هستند.

در Job Simulator، به آینده سفر می‌کنید که آن موقع، ربات‌ها جای انسان‌ها را در شغل‌های مختلف گرفته‌اند و شما باید با شغل‌های متنوعی دست و پنجه و آن‌ها را تجربه کنید. این عنوان هم‌اکنون برای اچ‌تی‌سی ویو، آکیولس ریفت و پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار دارد و تاکنون با بازخوردهای خوبی از منتقدان و طرفداران مواجه شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید